Reklama

Dala jsem výpověď, ale stále marodím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 16:59
Dala jsem výpověď ale stále marodím

Chtěla bych se zeptat, jak to bude dál? Jsem na nemocenské už to bude skoro měsíc a dala jsem k příštímu měsíci výpověď dohodou, už nejsem ve zkušební době a dohodly jsme se tak se šéfovou. Včera jsem byla ale u doktorky a našla mi další problém tudíž mi řekla, že marodění mi ukončovat ještě nebude a chce po mě pár vyšetření. Já samozřejmě už hledám jinou práci, protože nechci sedět doma na zadku ale dopadli mi špatně výsledky tak ještě budu muset oběhat pár vyšetření. Ale na co se vůbec ptám, když už mi to marodění platí sociálka protože zaměstnanec jen prvních 15 dní nebo jak to je :think:, tak jak to bude teď když už jsem dala výpověď? Moje doktorka mi řekla že ať nemám obavy že dokud to marodění neukončím tak mi sociálka dál bude platit, ale raději se chci ujistit že to tak je.

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 21.03.18 17:01

Sociálka ti bude dál platit. pracovní poměr skončí bez ohledu na to, že jsi nemocná.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama