Zlatý stafilokok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:28
Zlatý stafilokok

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti se zlatým stafilokokem na obličeji. Vždycky jsem myslela, ze mám hodně silné a vážné akné. Az zhruba před pul rokem mi přišli na to, ze mám zlatého stafilokoka. Beru na to léky a nějakou vodicku. Vypadá to, ze už se dostavily slabé výsledky, ale bylo mi řečeno, ze to bude ještě na dlouho. Můj problém je, ze mi to hodně kolísá. Jednou je to lepší a pak mám pocit, ze je můj obličej jeden velký pupinek. Já se vás ale jen chtěla zeptat, jestli nevíte nějaké potraviny pro zlepšení? Někde jsem totiž četla, ze na zlatého stafilokoka je dobré bílé zelí. Tak jen jestli nevíte, ještě nějaké potraviny co pomáhají, případně jestli je tu někdo, kdo má, nebo měl, stejný problém? :think: :nevim:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 25.03.18 15:54

A vy toho stafylokoka máte rezistentniho?? Tzv. MRSA? Ohledne potravin bych doporučila kvašenou zeleninu -kimči apod. Ale ohledne toho stafylokoka bych zkusila autovakcínu, resp. bych se na tuto moznost zeptala v nějaké větší nemocnici na imunologii. Jsou to kapicky s lyzáty této bakterie, ktere stimulují imunitní systém, aby proti tomu začal bojovat a zbavil se toho sám. Jinak nějaké ATB masti na to nejsou? Nejsem lékař, ale ptala bych se na tyto možnosti.

Vojta1122
Nováček 1 příspěvek 06.04.19 09:30

Tři roky jsem byl hrdým majitelem zlatého stafylokoka.
Jelikož se jednalo o mutaci, na kterou zatím nezabírá žádný lék, nebyla mi nasazena žádná léčba
Byl usazen v očních víčkách a ob týden mě poškádlil velmi bolestivým otokem obličeje.
Tři roky jsem sledoval, co mu vadí a co ne. Jak mi bylo lékaři řečeno, učil jsem se s ním žít.
Po přečtení statistiky úmrtnosti na sepsi způsobenou stafylokokem jsem změnil názor. Žádné ustupování, žádné soužití,buďto on, nebo já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vyzkoušel jsem, co se dalo Tužebník Jilmový, Lichořeřišnice, atd.atd.
Nedávno jsem objevil článek o koloidním stříbře
Ujasnil jsem si pro a proti a začal s léčbou.
Léčím se teprve 14.dní a cítím, že je pryč.součastně pozoruji, že mi způsoboval mnohem více problémů, než jsem mu přisuzoval. Otoky obličeje. Suché oči. Dvojité vidění. Svědění uší. Špatná termoregulace(přehřátí). Nechutenství. Únava. Atd.atd.atd.
Kdybych to bejval byl věděl, tak bych k té potvoře zlaté nebyl tak shovívaví.
Dokončím měsíční koloidovou kůru a již o něm nechci ani slyšet.
A pokud se vrátí, tak mu opět přichystám koloidové překvapení.
Tři roky v………:(

Zdroj: http://diskuse.dama.cz/d.php?…

Váš příspěvek
Reklama