Zlatý stafilokok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:28
Zlatý stafilokok

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenosti se zlatým stafilokokem na obličeji. Vždycky jsem myslela, ze mám hodně silné a vážné akné. Az zhruba před pul rokem mi přišli na to, ze mám zlatého stafilokoka. Beru na to léky a nějakou vodicku. Vypadá to, ze už se dostavily slabé výsledky, ale bylo mi řečeno, ze to bude ještě na dlouho. Můj problém je, ze mi to hodně kolísá. Jednou je to lepší a pak mám pocit, ze je můj obličej jeden velký pupinek. Já se vás ale jen chtěla zeptat, jestli nevíte nějaké potraviny pro zlepšení? Někde jsem totiž četla, ze na zlatého stafilokoka je dobré bílé zelí. Tak jen jestli nevíte, ještě nějaké potraviny co pomáhají, případně jestli je tu někdo, kdo má, nebo měl, stejný problém? :think: :nevim:

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 25.03.18 15:54

A vy toho stafylokoka máte rezistentniho?? Tzv. MRSA? Ohledne potravin bych doporučila kvašenou zeleninu -kimči apod. Ale ohledne toho stafylokoka bych zkusila autovakcínu, resp. bych se na tuto moznost zeptala v nějaké větší nemocnici na imunologii. Jsou to kapicky s lyzáty této bakterie, ktere stimulují imunitní systém, aby proti tomu začal bojovat a zbavil se toho sám. Jinak nějaké ATB masti na to nejsou? Nejsem lékař, ale ptala bych se na tyto možnosti.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >