Reklama

Nevíte, kde se dá sehnat spona do vlasů?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 24.03.18 20:17
Nevite kde se da sehnat?

Nevite nahodou kde by se dala sehnat, krome internetu?

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 24.03.18 20:18

@Lucc23 V tetě drogerii. Pokud není na první pohled vidět, tak ty stojany projeď, u nás ji třeba mají za takovým tím okem na provlékání.

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 24.03.18 20:21

Dekuji :)

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 24.03.18 20:23

@Lucc23 Nemáš zač :-) Jinak nevíš, jak se to jmenuje. Já tam na to právě koukala, ale úplně jsem nepochopila, k čemu je to dobré - myšleno, jak se to používá, nemám příliš husté vlasy, tak jestli by mi to vůbec drželo. Takhle bych se zkusila podívat na nějaké video na youtube, abych byla chytřejší.

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 20:37

@Lucc23 A co vietnamci? Rossmann, DM?
Já mám z dětství takové, ale rovné.
Jo, určitě to má Avon.

@Amys píše:
@Lucc23 Nemáš zač :-) Jinak nevíš, jak se to jmenuje. Já tam na to právě koukala, ale úplně jsem nepochopila, k čemu je to dobré - myšleno, jak se to používá, nemám příliš husté vlasy, tak jestli by mi to vůbec drželo. Takhle bych se zkusila podívat na nějaké video na youtube, abych byla chytřejší.

chce to delší vlasy, ale dá se s tím vykouzlit pěkný účes. Ale životně důležité to není :D

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 20:37

@Amys https://www.avon.cz/…pravu-drdolu

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 20:40

@Amys Nejvíc toho najde pod „spona na drdol“.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27286 příspěvků 24.03.18 20:45
@Amys píše:

koukni na ten odkaz, tam je fotka, jak se to používá… https://foxstar.cz/…a-drdol.html

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 24.03.18 21:01

Díkyza osvětu :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 21:21
@Amys píše:
Díkyza osvětu :palec:

NEvím, kolik ti je. Mě skoro 33 a tohle letělo, když mi bylo kolem těch 15. Dělala jsem si účesy na zábavy, do tanečních, na plesy :mrgreen: Měla jsem trošku jiný, jak jsem psala, a kombinovala jsem i dvě dokupy.

tasa
Echt Kelišová 9001 příspěvků 24.03.18 21:24
@Aries6 píše:
NEvím, kolik ti je. Mě skoro 33 a tohle letělo, když mi bylo kolem těch 15. Dělala jsem si účesy na zábavy, do tanečních, na plesy :mrgreen: Měla jsem trošku jiný, jak jsem psala, a kombinovala jsem i dvě dokupy. [/citace
Jak kombinovala dve?

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 21:29

@tasa Měla jsem menší a větší a dělala jsem třeba malý drdůlek a kolem něho větší. Nebo dva pod sebe. Přesně ten typ, co jsem měla, ale na netu nemůžu najít. Ale ještě je mám :D Tehdy jsem to koupila určitě u vietnamců, tehdy měly boom.

tasa
Echt Kelišová 9001 příspěvků 24.03.18 21:41

@Aries6 a vis co se mi taky libilo? ze stejny doby takovy udelatko na sbiranej culik odzdola, culik pak byl hodne dlouhej uzkej a po cely hlave, jakoby punk culik.vis co myslim? Ta pomucka na to mela tvar bananku anebo vlnitych klesti bez rukoveti, oboji se v hlave nechavalo

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 21:43

@tasa Jo, vím, co myslíš. To mě v hlavě nikdy nedrželo :zed:

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 24.03.18 22:35

@Aries6 Já si říkám, že by to vypadalo hezky, kdybych šla někam „na slušno“, případně bych to motala do vlasů naší prvňačce, vlasy jí lezou furt všude :cert: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >