Reklama

Tampony a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 25.03.18 11:26
Tampony a dovolená u moře

Dobrý den, jdu si sem pro radu ohledně tamponu
S mámou takovéhle věci spolu nerozebíráme.
Je mi 14 let a v létě se chystáme k moři, obávám se že v tom termínu, kdy tam budeme bych měla dostat ms
Proto se pomalu připravuji na to, co dělat, pokud by se to stalo, přemýšlela jsem o tamponech
Bohužel nevím vůbec jaká značka bude vhodná, vím že nejspíš velikost mini
Moc prosím, poradily by jste mi značku, která vám přijde nejlepší, nebo je nejlepší? Děkuji mockrát

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11554 příspěvků 25.03.18 11:30

Na začátek jsou dobré tampony s aplikátorem. Dělá je myslím Tampax, možná bude i víc značek. Koukni se v drogerii. Mě třeba moc nevyhovují, přijdou mi takové vatové atd. Až získáš zkušenost s aplikací, můžeš je vyměnit za nějaké lepší. Mám ráda značku Kotex nebo O. B.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 11:31

Za me o. b. pro comfort jsou potazeny nejakym filmem pro snadnejsi zavadeni.

selia
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 9 inzerátů 25.03.18 11:37

@Anonymkaa3 No skus se překonat a s mámou promluvit, existují i léky na odádlení menstruace, to bych volila já. Je to sice hormonální = nezdravé, ale použití týden u moře zas neuškodí. Pokud vybereš tampony, vyzkoušej předem, ideálně při nejližší příležitosti, abys věděla, zda ti nevadí a vyhovují.

PupuP
Kecalka 496 příspěvků 25.03.18 11:53

Já jsem poprvé používala kotex, používám do dneska, oproti ob mi přijdou měkčí a netlačí mě. s aplikatorem jsem poprvé zkoušela, ale nakonec to vzdala.
ty prášky na oddálení brala kamarádka, ale pokud ti při tom není špatně, tak si myslím že je to zbytečné.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.03.18 11:54

Pro začátečníky jsou asi ideální ty tampax s aplikatorem, vyzkoušej od nejmenší velikosti, co ti sedne 8)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 25.03.18 12:47

Menstruaci si můžeš nechat oddálit lékem Norethisteron. Poptej se na něj své gynekoložky, myslím, že se začíná brát týden před plánovanou menstruací. Jinak s tampony, když jsem byla v tvém věku, já jsem to dělala tak, že jsem si je měnila po každém koupání, aby se vevnitř neudělal zánět. Takže si vyber pláž/bazén někde poblíž toalety. Pokud jsi panna, volila bych nejmenší velikost, pokud nejsi panna, tak střední. Používala jsem tampony bez aplikátoru, přišlo mi to snazší. Buď Kotex nebo OB.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >