Tampony a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 25.03.18 11:26
Tampony a dovolená u moře

Dobrý den, jdu si sem pro radu ohledně tamponu
S mámou takovéhle věci spolu nerozebíráme.
Je mi 14 let a v létě se chystáme k moři, obávám se že v tom termínu, kdy tam budeme bych měla dostat ms
Proto se pomalu připravuji na to, co dělat, pokud by se to stalo, přemýšlela jsem o tamponech
Bohužel nevím vůbec jaká značka bude vhodná, vím že nejspíš velikost mini
Moc prosím, poradily by jste mi značku, která vám přijde nejlepší, nebo je nejlepší? Děkuji mockrát

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 25.03.18 11:30

Na začátek jsou dobré tampony s aplikátorem. Dělá je myslím Tampax, možná bude i víc značek. Koukni se v drogerii. Mě třeba moc nevyhovují, přijdou mi takové vatové atd. Až získáš zkušenost s aplikací, můžeš je vyměnit za nějaké lepší. Mám ráda značku Kotex nebo O. B.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 11:31

Za me o. b. pro comfort jsou potazeny nejakym filmem pro snadnejsi zavadeni.

selia
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 25.03.18 11:37

@Anonymkaa3 No skus se překonat a s mámou promluvit, existují i léky na odádlení menstruace, to bych volila já. Je to sice hormonální = nezdravé, ale použití týden u moře zas neuškodí. Pokud vybereš tampony, vyzkoušej předem, ideálně při nejližší příležitosti, abys věděla, zda ti nevadí a vyhovují.

PupuP
Kecalka 476 příspěvků 25.03.18 11:53

Já jsem poprvé používala kotex, používám do dneska, oproti ob mi přijdou měkčí a netlačí mě. s aplikatorem jsem poprvé zkoušela, ale nakonec to vzdala.
ty prášky na oddálení brala kamarádka, ale pokud ti při tom není špatně, tak si myslím že je to zbytečné.

dickys
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 25.03.18 11:54

Pro začátečníky jsou asi ideální ty tampax s aplikatorem, vyzkoušej od nejmenší velikosti, co ti sedne 8)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 25.03.18 12:47

Menstruaci si můžeš nechat oddálit lékem Norethisteron. Poptej se na něj své gynekoložky, myslím, že se začíná brát týden před plánovanou menstruací. Jinak s tampony, když jsem byla v tvém věku, já jsem to dělala tak, že jsem si je měnila po každém koupání, aby se vevnitř neudělal zánět. Takže si vyber pláž/bazén někde poblíž toalety. Pokud jsi panna, volila bych nejmenší velikost, pokud nejsi panna, tak střední. Používala jsem tampony bez aplikátoru, přišlo mi to snazší. Buď Kotex nebo OB.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama