Žlučník v těhotenství

Anonymní
2.5.20 17:10

Žlučník v těhotenství

Zdravím ???? chtěla jsem se zeptat ve 2 trimestru mě trápi žlučníkové záchvaty.
Jednou jsem to nevydržela a musela jet do nemocnice kde mi lékař (na chirurgii) dál infúzi a BUSCOPAN. No a otázka zní brala jste některá BUSCOPAN a neublížilo to miminku? Popřípadě co jiného by pomohlo (samozřejmě dietu držím ????) budu vděčná za každou radu. Děkuji moc ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25969
2.5.20 17:18
@Anonymní píše:
Jednou jsem to nevydržela a musela jet do nemocnice kde mi lékař (na chirurgii) dál infúzi a BUSCOPAN. No a otázka zní brala jste některá BUSCOPAN a neublížilo to miminku? Popřípadě co jiného by pomohlo (samozřejmě dietu držím ????) budu vděčná za každou radu. Děkuji moc ????

Kdyz me chytil zlucnik v prvnim trimestru, lezela jsem na gynekologii. Medikaci, kterou jsem dostala, musel odsouhlasit chirurgovi gynekog. Co bylo v infuzi proti bolesti a na rozehnani akutniho zachvatu netusim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 20:41

@Svistice
A musela jste po porodu na operaci?
Nebo se to po porodu upravilo samo?

• Citovat
  • Nahlásit
25969
2.5.20 20:43

Ne, nemusela. Mam tam nejaky drobny kaminek, ale je to v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.5.20 09:48
@Anonymní píše:
Jednou jsem to nevydržela a musela jet do nemocnice kde mi lékař (na chirurgii) dál infúzi a BUSCOPAN. No a otázka zní brala jste některá BUSCOPAN a neublížilo to miminku? Popřípadě co jiného by pomohlo (samozřejmě dietu držím ????) budu vděčná za každou radu. Děkuji moc ????

Mě například řekli v těhotenství, že mi na to nic nedají a musím to vydržet. Po porodu se to ještě zhoršilo a 2 měsíc po porodu jsem šla na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 10:07

@Tynulda
Vydržet? Vždyť to se nedá :,( já mám 3 záchvaty v týdnu a vlastně pokaždé zvracim… Na vyšetření mi Dr. Řekl že tam mám kameny a bláto díky zvýšeným hormonům. A doporučil po porodu operaci.

• Citovat
  • Nahlásit
323
3.5.20 10:11
@Anonymní píše:
@Tynulda
Vydržet? Vždyť to se nedá :,( já mám 3 záchvaty v týdnu a vlastně pokaždé zvracim… Na vyšetření mi Dr. Řekl že tam mám kameny a bláto díky zvýšeným hormonům. A doporučil po porodu operaci.

No to mi přesně řekli. Záchvaty jsem měla skoro každý den asi od 7 měsíce. Po porodu se mi to zhoršilo. Měla jsem drobné kameny. Také mi to zhoršily hormony. Šla jsem na jednodenní chirurgii, nechala si ho vyndat a teď mám klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:08

@Tynulda
A při porodu vás to náhodou nebolelo? Bojím se aby se to i pri porodu nerozjelo 8o
Po případě muselat jste přestat kojit když jste šla na operaci? Doktor říkal že bych musela přestat ale to mi přijde jako hloupost. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
19345
3.5.20 12:17
@Anonymní píše:
@Tynulda
A při porodu vás to náhodou nebolelo? Bojím se aby se to i pri porodu nerozjelo 8o
Po případě muselat jste přestat kojit když jste šla na operaci? Doktor říkal že bych musela přestat ale to mi přijde jako hloupost. :roll:

Můj případ, celé těhotenství jsem myslela, že se z těch nevolností zblázním :,( pak ke konci už záchvaty, vyšetření a operace naplánována na den přesně po ukončení šestinedělí. Zo už jsem měla žlučník zanícený, museli to vzít sakumpikum 8o. A o mlíko jsem přišla, bohužel :jazyk: Tak ti držím pěsti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.5.20 20:31
@Anonymní píše:
@Tynulda
Po případě muselat jste přestat kojit když jste šla na operaci? Doktor říkal že bych musela přestat ale to mi přijde jako hloupost. :roll:

Během porodu jsem měla naštěstí klid. Já jsem se vůbec nerozkojila, takže jsem tohle nemusela naštěstí řešit. Ale to že musíte přestat kojit je blbost. Zaridte si potom operaci na jednodenní chirurgii a je klid. Druhý den jste doma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
3.5.20 20:36
@Tynulda píše:
Během porodu jsem měla naštěstí klid. Já jsem se vůbec nerozkojila, takže jsem tohle nemusela naštěstí řešit. Ale to že musíte přestat kojit je blbost. Zaridte si potom operaci na jednodenní chirurgii a je klid. Druhý den jste doma ;)

Ni já právě už jsem měla žlučník celý zanícený, takže atb a nikdo se mnou nediskutoval… A je to uz 26 let :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 22:35

To bude asi nejlepší nechat si ho vyndat ven :? A teda ten BUSCOPAN nebrala žádná? 8o ještě mi napsal paralen při velkých bolestech..

• Citovat
  • Nahlásit
323
4.5.20 09:45
@Anonymní píše:
To bude asi nejlepší nechat si ho vyndat ven :? A teda ten BUSCOPAN nebrala žádná? 8o ještě mi napsal paralen při velkých bolestech..

Ja nebrala absolutně nic. Celé těhotenství jsmem měla docela strach něco brát, takže jsem to prostě musela vydržet. A teda osobně vím, že Paralen na koliku nezabere. Po porodu jsme vyzkoušela všechno a jediné co trošku pomohlo byly až algifenové kapky a úplně zabrala až jedině kapačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25969
4.5.20 11:05

Já měla p tom prvním záchvatu doma pro sichr nospu. Ta se snad v těhotenství může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat