Žlučníkové kameny

1692
29.7.10 12:55

Žlučnikove kameny

Ahoj nedavno jsem tady psala o rada se slinivkou břišni a jeho zanětem.Včera jsem už konečně byla odeslana na gastro.poradny,tak jsem se těšila že už mi řeknou něco pořadneho a byla jsem zklamana!Pani doktorka mě pořadně nevyšetřila a dala mi praška na prdy :zed: Ja uz jsem opravdu bezradna mam hrozny bolesti a mam strah se vubec najist. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dankas
29.7.10 12:59

Bez k jinemu doktorovi!Mas zlucnikove kameny?Nebyla by potreba operace?Drz dietu,zadne mastne,prepalovane!Bylo by potreba aby te poradne vysetrilia daly prasky,operaci atd.A neze mas zarazeny prdy…ti doktori tak krasne umi zlehcovat a pak se divi kolik je rakovin a ze je pak pozde.Tim nerikam ze ty ju mas,ale stvou me doktori!!!

• Citovat
  • Nahlásit
1692
29.7.10 13:06

Mam kamen přimo v krčku tak že ucpava vyvod žlučniku.Bolí mě spíš na levé straně do zad tak že asi slinivka,pořad mi je špatně mam i pořad řidkou stolici.Už pomale nic nejim!mam to už pomale rok.A doktorka že mam větry tak snad jsem asi pitoma že nepoznam za cely rok že mam větry. :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dankas
29.7.10 13:11

Pokud ti kaminek neco ucpava tak to neni vubec dobry.Ma to pak vliv na vse kolem i na slinivku,jatra…Radila bych ti obratit se nekam jinam a kamen nechat vytahnout a pak jak budes ve spitalu tak budes v dobrych rukach a budou te konecne lecit.Je ta doktorka sakra normalni?

• Citovat
  • Nahlásit
Dankas
29.7.10 13:13

Byla jsem pred 4 lety taky na laporoskopicke operaci zlucniku,vytahnout dva kameny,mela jsem bolesti,prujmy a s tim silene krece pri vyprazdnovani.Ja me operovali tak se zjistilo ze mam zanicenej celej zlucnik atd..neco delej a kasli na tuhle dr.

• Citovat
  • Nahlásit
1692
29.7.10 13:18

Jenže ja už nevim kam jit byla jsem na ultr.tam mi našli ty kameny ten na to nic neřekl poslal to obvodačce a ta na to take nic.Až jsem šla znovu po dvou měsících s bolestma tak jsem ji rikala at mi vypíše žadanku na operaci a ona místo toho mě poslala na gastr.poradny a tam už bych se opakovala a ještě dodala že to muže byt stresem že když mam dvě male děti!Je mi fakt už do plače :zed: Mam stochuti si vyvolat pořadny zachvat a jet na pohotovost :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dankas
29.7.10 13:20

Zmenila bych obvodacku :twisted: U takove bych nezustala.

• Citovat
  • Nahlásit
1692
29.7.10 13:27

Muzu se tě zeptat jak velke si měla ty kameny ten muj ma 15mm a jake si měla bolesti a problemi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
29.7.10 13:35

pokud to obvoďák neřeší,najdi si jiného a nebo jeď večer na pohotovost do špitálu,že máš bolesti.určo ti udělají sono a třeba budou ochotnější než ta tvoje dr. :cert:
jinak manžel taky nesnese nic mastného a těžkého,má pak bolesti v břiše,zvrací,průjmuje,je celkově schvácený s horečkama,ale má to spíše od slinivky,dobře mu zabírá Pancreolan forte,jsou to štěpící enzymy a nebo pivo birell.alkohol nepije.k doktorům ho nedokopu,to by musel být už v bezvědomí :lol: :cry: držím palce at to brzy vyřešíš a přestane to zlobit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
29.7.10 13:42

A to ještě jak jsem dostala ty prašky na větry beru je od včera a mam z nich takoví prujem že to mam i v katkach :oops: Ted jsem volala na gastro.poradny te co mi je dala a že je nemam brat a až mě bolesti chytnou mam jet hned na pohotovost Hurá konečně se snad bude něco dít :potlesk: Možna se divíte že se tak raduji ale opravdu to niní přijemne a ještě ke všemu kdyz mam male děti jedno ještě tahací :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dankas
29.7.10 13:54

ja bych taky zajela na pohotovost,tam te neodmitnou a budou to resit!Se ti nedivim ze se radujes,kdyz cloveku neni dobre tak chce uz vysvobozeni.Ja jsem mela dva kaminky,kazdy mel 15mm.Nejhorsi je prave kdyz ten kaminek neco ucpe!!Pak se ta zluc nema jak dostat ven a muze byt zle.Bolelo me v pravem podzebri a vystrelovalo to do zad..byla jsem jak skripla a nemohla se hnout a vecne jsem mela prujmy,ale s takovymi krecemi.Vzdycky jsem se musela cela vyprazdnit az pak se mi ulevilo.Nikdy jsem nesla normalne na velkou…vzdy to bylo tak ze az za nekolik dnu ,byla jsem zabetonovana a pak silene krece a desny prujem.Pokud fakt trpis tak jed na tu pohotovost.

• Citovat
  • Nahlásit
1692
29.7.10 14:00

Pojedu už se nebudu ohližet je to hrozne jak ti doktoři to hazeji za hlavu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
29.7.10 14:44

Tak na laxnost tvé dr.teda zírám.Já jsem 4 roky po operaci,měla jsem velký kámen a problémy stejné jak popisuješ, bolesti mi hodně „vystřelovaly“ do zad. Já to teda řešila rovnou v chirurgické ambulanci s chirurgem, u praktické jsem vůbec nebyla.Hned mi dal termín operace, chtěla jsem až po prázdninách, tak se mi vysmál,řekl,že je to jak časovaná bomba a bylo vyřešeno :wink: Kámen byl nakonec tak velký,že nešel laparosk.vytáhnout a museli říznout 8-o .Takže se nenech odbýt a raděj běž jinam.Ať se zbytečně netrápíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.7.10 15:58

Ahoj,taky jsem měla kameny a obvoďačka s tím taky nic nedělala.Došla jsem si na chirurgii a tam mi dali rovnou termín operace.Jsem tyden po laparoskopii a je vše v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.6.11 20:31

žlučníkové kameny

Ahoj můžu se Tě zeptat měla jsi potom dietu když, Ti vyndali kameny ? já mám jít na vyndání malého kamene 13mm ale, i celého žlučníku , 1.7.11 doktorka mi řekla že,nebudu moci mastné jídla a tak ale, četla jsem článek na internetu že , mi může vadit i ovoce a zelenina , máš také takové zkušenosti děkuji za odpověď Nova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat