Zlý partner

Anonymní
11.8.20 10:58

Zlý partner

Dobry den. Chtela bych se zeptat co by jste dělaly v me situaci. Jde o to ze pritel je na mě zlý, často se ke mě chová hrubě a nadává mi nsdavky jako Ku.. Pi.. ze jsem hloupa a odtrhuje me od me rodiny a přátel. Mame spolu roční holčičku.. Vcera do me strcil a to hodně hrubě uz nechci takto se sebou nechat zachazet a manipulovat chybi mi rodina. Prijde mi ze s nim jsem horsim člověkem a kaslz na rodinu ne ze bych chtela ale proto ze znam jeho reakce.Ma rodina ho nemá ráda. Potrebuji poradit co by jste delaly v mé situaci vyhrozuje mi ze kdyz odrjdu tak at hdu ale bez malé coz samozřejmě nechci. Penez moc nemám dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
502
11.8.20 11:03

Nenechala bych se zastrašit nějakým tím, že smis odejít pouze sama, nikoli s dcerou. Chování tvého partnera je hrozne, měl by se zamyslet. Co si takhle sednout a vše v klidu probrat třeba u dobré večeře? Teda pokud opravdu neuvazujes o tom, že hned teď odejdes. Nemá právo na to, tě stranit tvé vlastní rodiny a přátel. Vůbec bych se ho neptala a za rodinou si prostě kdykoli zajela /zašla, ať se mu to líbí nebo ne. Nesmíme se jako ty slabší neustále někomu přizpůsobovat, jen proto, že jemu se to prostě nelíbí. Je to tvá Rodina, která tu pro tebe vždy je. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11446
11.8.20 11:05
@Anonymní píše:
Dobry den. Chtela bych se zeptat co by jste dělaly v me situaci. Jde o to ze pritel je na mě zlý, často se ke mě chová hrubě a nadává mi nsdavky jako Ku.. Pi.. ze jsem hloupa a odtrhuje me od me rodiny a přátel. Mame spolu roční holčičku.. Vcera do me strcil a to hodně hrubě uz nechci takto se sebou nechat zachazet a manipulovat chybi mi rodina. Prijde mi ze s nim jsem horsim člověkem a kaslz na rodinu ne ze bych chtela ale proto ze znam jeho reakce.Ma rodina ho nemá ráda. Potrebuji poradit co by jste delaly v mé situaci vyhrozuje mi ze kdyz odrjdu tak at hdu ale bez malé coz samozřejmě nechci. Penez moc nemám dekuji

Takovych bylo, co vyhrozovali skrz dite. A kde jsou ti chlapaci dnes? Ani si nevzpomenou, ze nejake decko maji :cert: Takovym vyhruzkam never.

Pokud mas oporu ve sve rodine a muzes k nim odejit, tak jdi. Nejlepe v dobe, kdy nebude chlap doma, usetris si sceny a facky. Podej navrh na svereni ditete do pece a navrh na stanoveni vyzivneho na dite a na sebe. Na OSPODu ti poradi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13293
11.8.20 11:07

S takovým clovekem bych nemela dítě.
Když uz si nepřemýšlela pred tím, tak použij hlavu teď a odejdi. Nejake ty útoky si hlásila na PČR? Rodina nepomůže, třeba na chvíliubytování nebo hlídání a ty brigádu? Azyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650

Kde je vaše dcera, když on ti nadává a fyzicky tě napadá? Chceš aby v tomto vyrůstala, v jedné domácnosti s tyranem, co tě izoluje od vlastní rodiny a přátel? Máš kam jít, třeba k rodičům? Určitě se nenechavej zastrašit, dceru ti vzít nemůže :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11446
@Drndadvě píše:
Co si takhle sednout a vše v klidu probrat třeba u dobré večeře?

Vzdyt se ji jen vysmeje :nevim: A mozna k tomu prida nejakou tu facku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
11.8.20 11:08

Odjedi, dite tam nechavat nemusis. Nenech se vydirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
11.8.20 11:10
@Anonymní píše:
Dobry den. Chtela bych se zeptat co by jste dělaly v me situaci. Jde o to ze pritel je na mě zlý, často se ke mě chová hrubě a nadává mi nsdavky jako Ku.. Pi.. ze jsem hloupa a odtrhuje me od me rodiny a přátel. Mame spolu roční holčičku.. Vcera do me strcil a to hodně hrubě uz nechci takto se sebou nechat zachazet a manipulovat chybi mi rodina. Prijde mi ze s nim jsem horsim člověkem a kaslz na rodinu ne ze bych chtela ale proto ze znam jeho reakce.Ma rodina ho nemá ráda. Potrebuji poradit co by jste delaly v mé situaci vyhrozuje mi ze kdyz odrjdu tak at hdu ale bez malé coz samozřejmě nechci. Penez moc nemám dekuji

Je to jen otázka času kam to až necháš dojít a kam se to až vyhrotí.
Odejdeš od něj tak jako tak, stejně. Tohle nedáš. :,(
Dřív nebo později. I s dítětem samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
11.8.20 11:10
@cecetka píše:
Vzdyt se ji jen vysmeje :nevim: A mozna k tomu prida nejakou tu facku :think:

Taky myslím, že na pohovory u dobré večeře už je zatraceně pozdě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
11.8.20 11:11

Dekuji vsem za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
11.8.20 11:14

Až bude pryč tak se sbal a vypadni k rodičům. Nebo si vem nějakého kámoše nebo bráchy, aby asistoval pro balení. Před ním si nic nedovolí, natož vzít dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
11.8.20 11:15
@Anonymní píše:
Řekni to rodině, mohla by jsi u někoho z nich dočasně bydlet? Potom zajdi na OSPOD, tam ti poradí jak dál. Až budeš mít domluvené bydlení, domluv se s někým, ideálně mužským členem rodiny, nebo kamarádem, ať přijde k vám, až tam on nebude, pomůže ti sbalit věci a odstěhovat se, jemu nic neříkej ani nenaznačuj, nemuselo by to skončit dobře. A neboj se, holčičku ti jen tak sebrat nemůže.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
11.8.20 11:18
@Annia45 píše: Řekni to rodině, mohla by jsi u někoho z nich dočasně bydlet? Potom zajdi na OSPOD, tam ti poradí jak dál. Až budeš mít domluvené bydlení, domluv se s někým, ideálně mužským členem rodiny, nebo kamarádem, ať přijde k vám, až tam on nebude, pomůže ti sbalit věci a odstěhovat se, jemu nic neříkej ani nenaznačuj, nemuselo by to skončit dobře. A neboj se, holčičku ti jen tak sebrat nemůže.

Naprostý souhlas. A popravdě čím dřív tím líp :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5043
11.8.20 11:20

Měla jsi být pryč ještě před otěhotněním…teď už s ním skrz dítě budeš spojená navždy. Odejdi k rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
11.8.20 11:26
@Pajik 76 píše:
Naprostý souhlas. A popravdě čím dřív tím líp :?

Taky si myslím. Ale zakladatelko, záměrně ho neprovokuj, nestojí to za to. Počkej si, až bude v práci, nebo někde pryč, a budeš mít jistotu, že se jen tak nevrátí, pak odjeď za rodinou, řekni jim to a popros o pomoc. Ideální by bylo, holčičku už ten den nechat u rodiny, s někým dojet pro věci a vrátit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama