Jsem zmatená z měsíčků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amare
Nováček 4 příspěvky 17.01.19 15:36
Zmatená z měsíčků

Ahoj :) chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nemá někdo podobný problém s měnstruací. Už od začátku ji mám hodně nepravidelnou, jednou mi dokonce nedošla 4 měsíce, ale to bylo ještě na začátku okolo 15ti let, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Jinak zdravotně jsem v pořádku, ale menstruaci nemám vůbec pravidelnou. Občas dostávám injekci na vyvolání a nebo jsem brala i proveru. Antikoncepci brát nemůžu, mám po ní silné migrény a ani ji brát nechci. Od října 2018 se s přítelem snažíme o miminko. Zatím nic, nějak to moc neřešíme, nechaváme tomu volný průběh. Ale od doby kdy se snažíme, tak jsem jednou měla menstruaci přesně 28 dní, poté se opozdila o 10dní, ale to jsem 2 dny před a po špinila a mezitím měla jenom 3dny hodně slabou, včera jsem trochu špinila, bolel mě podbříšek, tak jsem si myslela, že mi dorazila menstruace (po 20dnech spoždění) ale dnes už nic, těhotná nejsem testy jsem si už dělala a podstatě ani nevím kdy mám ovulaci, jelikož nevím jak si to mám vypočítat, když to mám tak nepravidelné a testy na ovulaci jsou zkoušela a nic. Tak jsem z toho už dost zmatená. Děkuji za případné odpovědi :)

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 17.01.19 16:10

@amare prvně, když nevíš, kdy máš ovulaci, nevíš, jestli máš zpoždění, MS se dostaví totiž cca 14 dní po ní (10-16 dní). Ty testy jsi zkoušela dělat i třeba 2× za den? Jak dlouho v kuse? Jeste můžeš zkusit měřit bazální teplotu, jak na to, to se dá snadno najít. Nechci malovat čerty, ale když to máš nepravidelný, občas potřebuješ i vyvolavacku, ovu testy nereagují… mohl by být s tou ovulaci problém… Ale samozřejmě nemusí! Jestli máš ty cykly často delší, ty testy to chce zkoušet později… Nebo testovat od třeba těch 12dc a vydržet testovat dlouho…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 17.01.19 16:10

A z čeho jsi zmatená? Vždyť to tak máš celý život. Zkus nějaké bylinky na srovnání cyklu.

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 16:26

Bylinky a nebo civčení na srovnání cyklu.

amare
Nováček 4 příspěvky 17.01.19 17:14

jenom jsem chtěla vědět jestli to nemá někdo podobně a člověk bývá někdy zmatený tak proto se ptá :D

amare
Nováček 4 příspěvky 17.01.19 17:20

zatím nijak zvlášť neřeším ovulaci, jenom takhle mi menstruace ještě nikdy nechodila, že by dorazila později a taková slabá bez injekce nebo provery, tak jsem chtěla jenom vědět, jestli to nemá někdo podobně, nějak moc nehrotím jestli budu těhotná teď nebo až za rok, jelikož čím víc se na to člověk upíná tím si dle mé zkušenosti myslím, že to nejde a příjde to vždy když to nejméně čeká :) ano ze začátku jsem zkoušela ovulační testy dle rad internetu ale když se to jako by po prvním měsíce nepodařilo, tak jsem se rozhodla dát tomu úplně jiný pohled, jenom ta menstruace mě zarazila nic víc, tak jsem se chtěla poradit :)

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 17.01.19 18:53

Dle toho co pisesas něco jako já. Pravděpodobně PCO a bude problém otěhotnět. Ja se snažím 10 let. Určitě RO chce co nejdříve řešit u MUDr.

amare
Nováček 4 příspěvky 19.01.19 18:43

@Drbna777 Chodím docela dost často k doktorce, ví že chci otěhotnět, vyšetření mám v pořádku, tak říkala, že tomu máme dát volný průběh a uvidíme, jako zatím to není moc dlouho jenom pár měsíců a s přítelem tomu opravdu dáváme volný průběh. Ale děkuji za odpověď a vám držím palce :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >