Zmätene pocity

Anonymní
7.3.20 11:29

Zmätene pocity

Ahojte, nejdem sa sťažovať, len ma zaujíma ci mal niekto podobne pocity ako ja.. Mala som vzťah 4 roky, kde sme s ex bývali, zili, nebol to úplne harmonický zťah (aj úžasne chvíle, ale aj nadavky, taliansky vzťah, iné hodnoty, atď).. Rozišli sme sa ešte pred svadbou a vedela som, že ma čaká niekto niekde.. Ten môj „pravý“… Avšak narazila som na jedného chalana, od začiatku veľká zamilovanosť, ja som ho od začiatku vnímala asi ako človeka s ktorým budem navždy, s ktorým sme si skvele rozumeli ale on keďže bol tiež po rozchode to nevidel na vzťah a ja som sa začala bohužiaľ dosť ponizovat a skákala som ako pískal… Cize sme ani neboli vo vzťahu, keďže sa nevedel nejako rozhýbať a postupne som zistila ze asi to z jeho strany nebude také o láske ako to bolo z mojej.. Cize som sa veľmi popalila, nakoľko som si myslela ze naozaj budeme spolu navždy… Cele to obdobie trvalo asi pol roka… Snažila som sa naňho zabudnúť ale bolo to ťažké lebo som doňho naozaj bola veľmi zalubena… Potom som sa začala stretávať s ďalším mužom, s ktorým sme spolu aktuálne 7 mesiacov… Je ku mne úžasný, veľmi starostlivy, dobrý, láskavý, zoznámil ma s celou rodinkou (ten predtým ma nikdy nezobral ku rodine, na základe čoho mi došlo ze to so mnou nemysli vážne.. Aktuálny priateľ má predstavil rodine ešte predtým ako sme sa spolu vôbec začali „riešiť“ :)) váži si ma, je mi veľkou podporou a oporou, sme harmonický pár, zažili sme spolu kopec výletov, poznáme svoje svety navzájom, je chlap akého som vždy túžila mat po svojom boku… Hlavne zaňho veľa hovoria jeho skutky, ale aj slová.. Viem ze ma veľmi ľúbi, rozprávame sa o budúcnosti, obe naše rodinky do nás podpichuju so svadbou a chceme byť spolu navždy… Mňa však trápi ze nemám úplne taky pocit zalubenosti ako som mala u chalana pred tým, ktorý má len zneužil na friends with benefits a strašne som sa v ňom sklamala.. Bojím sa trochu celkovo tých vzťahov, veľa som sa popalila a asi aj skrz to už možno tak neviem ľúbiť… Ale viem ze s týmto mojim priateľom chcem niečo budovať, chcem s nim rodinu a detičky, ľúbim ho… ale mrzí ze ho možno neviem ľúbiť až tak ako ľúbi on mňa…resp niesom k nemu až taká úžasná a láskavá ako on ku mne a ako by si zaslúžil… Stretli ste sa s podobnou situáciou? Zákl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.3.20 11:31

Takisto mam pocit ze sme spolu už dlho a úplne akoby patril do môjho života, ale zároveň mam občas pocit akoby bol v mojom živote úplne krátko a bol nový, a mam občas pocit ze ani neviem ako sa v mojom živote ocitol… Take celé zvláštne… Pritom sme spolu aktuálne už asi týždeň vkuse, keďže sme spolu už začali bývať… Zákl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.20 11:59

Asi to je normálne… Neboj sa :)

• Nahlásit
  • Citovat
5239
7.3.20 14:18
@Anonymní píše:
Asi to je normálne… Neboj sa :)

Ty si odpovídáš sama sobě? :)