Změna sš

30
11.6.15 00:01

Změna sš

Ahoj jsem v prvním ročníku na gymnaziu a propadám ze 2 předmětů. Vim ze tahle škola neni pro me a rada bych přestoupila na jinou sš, konkrétně peďák. Jak prosím přestup probíha? Je šance, že mě vezmou do prváku už takhle v červnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

647
11.6.15 00:11

@Balys Google… třeba tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 06:02

@Balys takže ty propadáš v prváku a tvoje dcera v druháku? Co jste to za rodinku :mrgreen:

https://www.emimino.cz/…stup-228782/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
11.6.15 06:24
@Balys píše:
Ahoj jsem v prvním ročníku na gymnaziu a propadám ze 2 předmětů. Vim ze tahle škola neni pro me a rada bych přestoupila na jinou sš, konkrétně peďák. Jak prosím přestup probíha? Je šance, že mě vezmou do prváku už takhle v červnu?

Holka, gratuluji, tu umíš cestovat časem, ještě před pár hodinami jsi byla matka co má dceru ve druháku a najednou seš zase dítě co je ve druháku. Normálně já ti závidím, ty mládneš 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1218
11.6.15 06:46

@Balys Časová smyčka? Známému takhle začala schizofrenie, pozor na to! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
11.6.15 08:00

@Balys :mrgreen: když nevíte coby, najdete to.. na emiminu.. čéče, kam chceš přestupovat, když nemáš ukončený ročník? Začneš hezky od začátku, jestli Tě vůbec někde vezmou :zed: možná na učňák..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
11.6.15 08:09

Proč se děti bojí Deža z první třídy? Protože má tátu v osmé :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
11.6.15 08:13

@Balys myslím, že na ten peďák byste měly jít s dcerou obě :mrgreen:.

• Citovat
  • Upravit
rokris
11.6.15 08:26
@Ester13 píše:
Proč se děti bojí Deža z první třídy? Protože má tátu v osmé :D

To je hezké. :)

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
11.6.15 08:27
  • Nahlásit
  • Citovat
16774
11.6.15 19:56

Aha, uz vim, proc se mi zdalo to tvoje liceni dceriny ucitelky tak neduveryhodne… a proc se mi zdalo, ze nejspis nejsi v obraze, protoze ti dcera keca… a ona nekeca dcera, ona je matka u dcera jedna osoba, takze vlastne kecaji obe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hle…

Aspon, ze sis nechala rict a necpes se opet na gympl… Jen by me zajimalo, co na to tvi opravdovi rodice :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 11.06.15 v 19:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
11.6.15 19:57
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie