Zmizení bříška 16.tt

10.2.16 13:15

Zmizeni briska 16.tt

Ahoj, jsem v ukoncenem 16.tt, jedna se o druhe tehotenstvi. Uz na me bylo celkem dost videt brisko i okoli si vsimlo, jenze teb behem asi 3 dnu uplne zmizelo. Celkem me to vydesilo. Pohyby zatim necitim, jine problemy nemam. Na nadymani netrpim, jako vysvetleni me napada, jen ze vlivem hormono, clovek zadrzoval vic vody a ted se to upravilo - nebo neco podobneho. Stalo se to nekomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2745
10.2.16 13:18

Viděla bych to na otočeni mimča, jiné vysvětlení mě nenapadá!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24102
10.2.16 13:24

@marieanna.novak dítě se nejspíš jenom otočilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
10.2.16 13:24

@marieanna.novak mohla jsi být nafouklá, proto třeba některé ženy plaší, že mají břicho už v 6 týdnu, to je podle mě jediné vysvětlení, hodně žen je v těhu nafouklých. K tomu všemu se mohla změnit poloha mimča, takže když zohledníš tyto dvě věci, tak vysvětlení je na světě a není důvod se znepokojovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.16 13:27

Měla jsem stejný pocit během svého těhotenství, dokonce mi „zase“ bylo oblečení, které jsem už dala stranou, kvůli bříšku. Řekla jsem to doktorovi a on mi okamžitě domluvil ultrazvuk na druhý den, že se to prý nesmí podcenit. Tím spíš pokud ještě necítíš pohyby. Bylo to samozřejmě v pořádku, miminko si prostě plave a jinak se otočí, nebo nevím. Ale hned jsme měla klid. Taková moje zkušenost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7164
10.2.16 13:29

Podle me, kdyz se dite v 16tt otoci, tak by to nemelo byt vubec viditelne znat. V tomto tydnu jeste nema stabilni polohu a ruzne se otaci a pohybuje prakticky neustale. :think:
@marieanna.novak priklanela bych se k tomu nafouknuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
10.2.16 14:15

Taky si myslím, ze to bylo nafouknuti, taky jsem totak mela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 13:59

@michee no priklanela bych se k tomu nafouknuti- doufam, ze to tak je… Protoze taky si myslim, otoceni mimca v tomto tydnu nehraje roli, je jeste malinke… @Andreáček no to sem moc slyset nechtela, ze by teoreticky mohko byt neco spatne… No ja ale s mudr. Pockam na poradnu za tyden- jinak se citim dobre a v tomto tydnu by miminku stejne nikdo nepomohl, kdyby bylo neco spatne… :-( ne nebudu se stresovat- nafouknuti zni logicky - tak je vse jiste v poradku, musi! Diky za vsem za odpovedi pa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 14:04

Určitě bude všechno ok, konec konců i u mě bylo, dej na svůj instinkt, cítíš se dobře a to je dobře :-D Nechtěla jsem tě vystrašit, jen jsem napsala, co jsem zažila a taky to bylo ok, takže neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 20:34

@Andreáček no tak jsem dnes byla u svého mudr. - vše v pořádku :-) jinak říkal, že by si to také vysvětloval tím nafouknutím, v pozdějším týdnu to může být otočení mimča, ale teď je to brzo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 11:18

Ahoj holky, taky se mi najednou zmenšilo bříško, jsem ve 13tt. A myslím, že je to opravdu tím nafouknutím. Jelikož jsem na začátku trpěla zácpou a nebyla jsem na velký třeba 4 dny a břicho jsem měla teda pořádný a minulý týden to přestalo a chodím pravidelně a bříško se mi hodně zmenšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama