Zmražení jogurtu

12.1.20 13:22

Zmražení jogurtu

Ahoj maminky, zajímalo by mě, zda můžu zmrazit malé porce jogurtu. Malá mi celý nesní a zatím jen ochutnává. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19152
12.1.20 13:26

@Katy11.8 Ja bych teda rozmrazeny jogurt just nechtela. :poblion:
To je takovy problem nacit jogurt, co dite sni ti sni a zbytek dojist?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49115
12.1.20 13:28

Nedělej to, nebude to dobrý.
Já kupuju velké bílé jogurty a jíme to všichni, v lednici to celkem vydrží i otevřené. Odebírat čistou lžící, dospělí si dochutí marmeládou, medem, ovocem, ořechama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19152
12.1.20 13:30

@ugluk Souhlas, minimalne do druheho dne otevreny v lednici vydrzi (nebo prendat do mensi skladovaci nadobky), kdyz se odenda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1949
12.1.20 13:41

Tak zmaražený jogurt logicky přijde o živé zdravé bakterie, takže po rozmražení jde o zcela výživově nulovou hnusnou hmotu.. osobně bych nechala klidně půlku v lednici, nebo dojedla.. taková pálka to zas přece není… pokud máte větší spotřebu při menších baleních, vyplatí se domácí jogurtovač s malými nádobkami, jednu dobu mne to celkem i bavilo a vyjde to po pořízení prvotní investice v řádu 600-800Kč pak už jen na pár kč :-)… https://living.iprima.cz/…-jogurtovacu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
12.1.20 13:42

Rozmražený to bude na nic…ALE zmrazený smetanový jogurt jeskvělý jako zmrzka/Florian/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 13:53

Máma nám mrazila jogurty, protože nám nechtěla kupovat zmrzlinu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 13:53

Ok, to mě jen tak napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47699
12.1.20 14:29

Sama sobe si jogurt obcas mrazim, protoze nesnim nic v podobe brecky a pres krk to nedostanu. Ekluje mi predstava, ze jim jogurt :poblion:. Abych sama sebe osalila, tak si ten hnus breckovity zamicham a zamrazim na zmrzlinu, jen tak to snim.
Znovu nerozmrazuji. Decka nastesti nemaji problemy jogurt a mlecne vyrobky vseobecne po matce :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 15:39

To dojez ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 22:23

Spíš mě zajímalo, jak uchovat více dnů otevřený kelímek, když zrovna nemám chuť na celý jogurt. Malá si fakt dá zatím tak lžičku nebo dvě max. Tak hold budu muset dojíst. Všem děkuji za reakce. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11844
13.1.20 08:49

@Katy11.8 otevřený můžeš nechat 2-3dny, dobře přikrytý nebo ve skleničce, ten je stejnak nejlepší.
Zamrazit určitě ne. Max.jako zmrzku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 11:33

Na tu zmrzku to bude v létě super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu