značka saviček a lahviček

Anonymni
2.3.09 19:08

značka saviček a lahviček

Prosím o radu. Všude tady čtu o savičkách Avent. Je opravdu tak důležité, jakou značku koupím? Je Avent o tolik lepší než třeba NUk nebo jiné? Díky za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

921
2.3.09 19:13

Mně bylo řečeno, že lahvičky od Aventu jsou trochu líp konstruované, takže je menší pravděpodobnost, že si mimčo odvykne prsu - v případě střídání pití z lahvičky a prsa… ale ta pravděpodobnost je pouze menší, ne nulová!

Každopádně já Aventí lahvičky mám, a je u nich super, že se dají kombinovat se všema možnýma jejich výrobkama - pohárky na skladování mléka, odsávačka apod… Takže já si to nemůžu vynachválit a Avenťácké doporučuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
2.3.09 19:14

Jo a ještě jednu věc jsem zapomněla - já lahvičku a prso střídám, a malý baští z obojího, ale bůhví, jestli by to tak nebylo i s jinou lahvičkou - naštěstí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
2.3.09 19:17

Já jsem používala Avent, Nuk, Mam, Chicco, Nuby ....... a z Aventových flašek jsem rostla :-) :-) :-)
Všechny flašky mi tekly (zavřené byly 8) ) a i když jsem vyměnila novou savičku tak se to opakovalo :roll: :roll: :roll: , ale je pravda, že např. na odsavačku, sterilizátor, kouzelné hrnečky atd. od Aventu nedám dopustit!!!
Snad se ty flašky umoudřily a budu je používat teď s malou, ale jestli neeeee tak letí :lol: :lol: :lol:
Třeba jsem měla jen vadné 4 flašky :roll: :roll: :roll:

My jsme střídali skoro šechny flaštičky a prso, teda dokud bylo mlíčko - pak už jsme měli smůlu!

Myslím, že na značce nezáleží - záleží jak bude mimču chutnat a ze začátku mi záleželo na tom jak flaška vypadá.

Přeji šťastnou ruku při výběru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
6069
2.3.09 19:17

ahoj,

tak já jsem si před narozením dcery také pořídila Avent - velkou :,-(u pro novorozence - a byla mi na nic - Anička nechtěla lahvičku ani náhodou.
Teď je to asi tak měsíc konečně vzala na milost lahev ale ne Avent ale MAM - savička od nich je taková plochá. A ještě jí i kojím a že by si chtěla odvyknout to ne -myslím že málo které miminko vymění prso za lahev :)

Ale Avent je určitě dobrá značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
2.3.09 19:19

ahoj, neumím říct, nakolik je Avent lepší než například NUK. Avent savičky jsou udělány tak, aby mimčo, které přikrmuješ neztratilo sací reflex a neodmítlo prso (malá je na flašce od 10. dne a držela se prsa v pohodě, ale tam už bohužel nic nebylo) Dále mají protikolikovou úpravu. (tu neumím posoudit - koliky máme i tak, otázkou je, jaké by byly s jinou savičkou :-) Dále se mi líbí na těch savičkách, že mají velký výběr. Od narození až po… Dále mají variabilní savičku pro různou hustotu papka. Otáčíš s lahvičkou dle toho, jak chceš aby to hodně teklo. Ono Avent to nejsou jen savičky, ale i dudlíky, dávkovač jídla, lahvičky, sterilizátor, atd. Hodně je to i o tom, že když někdo začne s nějakou značkou, už má od ní všechno. U těch dudlíků, mi malá například vzala jen Avent dudlík. Ale například kámošce, která plně kojila malá vzala jen dudlík NUK. Který u nás vůbec úspěch neměl. Já jsem pro Avent. Ale určitě se Ti ozvou i maminy, které jsou pro jiné značky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
2.3.09 19:41

Nam nejlip vyhovovala lahvicka MAM. Male vyhovovala siroka savicka… Ma take protikolikovou upravu a ja jsem ocenila sroubovaci dno kvuli jednoduchemu vymyvani. Jinak jsme soubezne kojily i pouzivaly lahvicku bez problemu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
2.3.09 19:52

Malá byla na UM a z Aventu neuměla pít,prostě tu savičku neobemkla a přisávala vzduch koutkama.Jak jsme vyzkoušeli MAM,tak to bylo hned jiný kafe :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
2.3.09 20:04

mám odzkoušený pouze avent! a co se mi fakt moc líbí ta variabilita! na odsávačku na:,–(ím lahvičku - velkou nebo malou.. podle toho kolik mlíka cítím že vytáhnu.. odstříkám uzavřu.. pak jen nandám savičku! a super!
vyhovovaly mi novorozenecké savičky s jednou malou dírkou! musel fakt tahat aby teklo a myslím, že i díky tomu pořád saje z prsa! v porodnici kde měli láhve klasicka staré skleněné a v savičkách díry jak vrata.. tak to bylo zoufalé. u prsa plakal! ale zas jsme to naučili že se sát musí, že mlíčko bez tahání není! a kojíme! jen odstříkám zbytek a dokrmím třeba v noci! aby vydržel chrupat !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
2.3.09 20:05

Můžu doporučit tuto lahvičku, je opravdu super a využili jsme ji asi nejvíc!!!
Je taky protikolikovka, příjemně se drží a dá se odšroubovat dno tak jako u lahviček MAM - můžeš si vybrat ze dvou variant saviček, kaučukovou nebo silikonovou! My jsme měli kaučukovou a super super super!!!
http://e-detskysvet.cz/…robnosti.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.3.09 20:55

Moc všem děkuji!
Zatím jsme s taťkou projeli net a do budoucna asi koupíme :,-(u Avent i se sterilizátorem. Zatím kojím, ale mám hodně špatný krevní obraz a je mi jasné, že mi lékaři kojení brzo nedoporučí. Takže se (zatím teoreticky) připravuju.
hanulitek

• Nahlásit
  • Citovat
1752
2.3.09 21:12

My máme odzkoušený avent. Super je, že neodmítá prso. Sterilizátor mám taky express do mikrovlnky a je perfektní. Tak dobrý nákup!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
3.3.09 08:32

Ahoj,
my mame NUK, jak dudliky, tak savicky. :wink: Avent jsem nikdy nemela, nezkousela, ale nejak mi vadi ta „propaganda“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
3.3.09 09:42

Ahojda, tak já si jako první pořídila lahvičky od Chicca a od Aventu. Začala jsem krmit s těma od Aventu, protože v tý době jsem to ještě střídala s kojením. Měla jsem půjčenou od kámošky i odsávačku, takže jsem si na ní jen lahvičku našroubovala a odsávala přímo do ní. Takže jsme u Aventu zůstali. Máme od nich i šidítka a ty jsou oproti Nuku super, protože Adámka vůbec neotlačej okolo papuli jako zmíněný Nuk. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
3.3.09 10:24

ahoj,
ještě k těm dudlíkům - my měli původně od Aventu (0-3 měsíce), ale už během 2. měsíce je náš Matýsek odmítal (do té doby super). Tak jsem náhodou na:,–(ila dudlík MAM, který jsem dostala v rámci reklamního balíčku v porodnici, a už jsme u nich zůstali, jsou super, malej je rád žvýká a ty avenťácké už nechce (ono už na něj ani nejsou, ale už nebudu kupovat na jeho věk, jsou dost drahé a ty od MAM jsou levnější a když vyhovují, tak naco utrácet? :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama