Reklama

Značky dětských pracích prostředků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:16
Značky dětských pracích prostředků

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s pracím práškem (tekutý nebo sypký) z Lidlu značky toujours teď se mění na lupilu? Chtěla bych začít prát výbavičku na první miminko a nerada bych udělala nějakou chybu. Nebo který prací prášek je dobře cenově dostupný, ale zároveň bezpečný pro mimi? Děkuji za Vaše rady :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 11.01.18 12:21

Prala jsem vše v Lovele. V šesti měsících jsem přešla na persil sensitive

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 11.01.18 12:27

@vendiisek91 Ahojky, já používám prášek Persil sensitiv a aviváž Lenor sensitiv. Spokojenost, ze všech stran. Dobře vypere, pěkně voní i cena je přijatelná. Používám ho od narození dětí. Z Lidlu jsem nevyzkoušela. :mavam:

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 11.01.18 12:40

Vše peru v Persil sensitiv, aviváž nepoužívám a prádlo i tak krásně voní. Z lídlu neznám.

vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:52

Děkuju za rady :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 13:02

Já používala ze začátku prášek Batole, teď už peru v tom, v čem naše nebo na střídačku..

darksun
Povídálka 48 příspěvků 130 inzerátů 11.01.18 13:09

Používala jsem a používám Lovelu, teď i Persil Sensitive. Lovela má i aviváž.

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 11.01.18 13:32

Ja taky pouzivam persil sensitive prasek, gely se mi neosvedcily. A avivaz mam softlan sensitive a predtim jsem mela cocolino sensitive. Ale davam ji jen malinko, mam susicku a pradlo je krasne mekke i bez avivaze.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 11.01.18 16:12

U první Lovela, u dalších Denkmit sensitive (z DM drogerie). Na praní kupuju věci z 99% v DM. Lovela pěkně voní, ale fleky moc nevypere.
A kolem půlroka jsem jim prala v tom, v čem nám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >