Značky dětských pracích prostředků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:16
Značky dětských pracích prostředků

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s pracím práškem (tekutý nebo sypký) z Lidlu značky toujours teď se mění na lupilu? Chtěla bych začít prát výbavičku na první miminko a nerada bych udělala nějakou chybu. Nebo který prací prášek je dobře cenově dostupný, ale zároveň bezpečný pro mimi? Děkuji za Vaše rady :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9141 příspěvků 11.01.18 12:21

Prala jsem vše v Lovele. V šesti měsících jsem přešla na persil sensitive

renča.m
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 11.01.18 12:27

@vendiisek91 Ahojky, já používám prášek Persil sensitiv a aviváž Lenor sensitiv. Spokojenost, ze všech stran. Dobře vypere, pěkně voní i cena je přijatelná. Používám ho od narození dětí. Z Lidlu jsem nevyzkoušela. :mavam:

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 11.01.18 12:40

Vše peru v Persil sensitiv, aviváž nepoužívám a prádlo i tak krásně voní. Z lídlu neznám.

vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:52

Děkuju za rady :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2425 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 13:02

Já používala ze začátku prášek Batole, teď už peru v tom, v čem naše nebo na střídačku..

darksun
Povídálka 48 příspěvků 145 inzerátů 11.01.18 13:09

Používala jsem a používám Lovelu, teď i Persil Sensitive. Lovela má i aviváž.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 11.01.18 13:32

Ja taky pouzivam persil sensitive prasek, gely se mi neosvedcily. A avivaz mam softlan sensitive a predtim jsem mela cocolino sensitive. Ale davam ji jen malinko, mam susicku a pradlo je krasne mekke i bez avivaze.

Aries6
Generální žvanilka 21872 příspěvků 2 inzeráty 11.01.18 16:12

U první Lovela, u dalších Denkmit sensitive (z DM drogerie). Na praní kupuju věci z 99% v DM. Lovela pěkně voní, ale fleky moc nevypere.
A kolem půlroka jsem jim prala v tom, v čem nám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama