Značky dětských pracích prostředků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:16
Značky dětských pracích prostředků

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s pracím práškem (tekutý nebo sypký) z Lidlu značky toujours teď se mění na lupilu? Chtěla bych začít prát výbavičku na první miminko a nerada bych udělala nějakou chybu. Nebo který prací prášek je dobře cenově dostupný, ale zároveň bezpečný pro mimi? Děkuji za Vaše rady :)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 11.01.18 12:21

Prala jsem vše v Lovele. V šesti měsících jsem přešla na persil sensitive

renča.m
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 11.01.18 12:27

@vendiisek91 Ahojky, já používám prášek Persil sensitiv a aviváž Lenor sensitiv. Spokojenost, ze všech stran. Dobře vypere, pěkně voní i cena je přijatelná. Používám ho od narození dětí. Z Lidlu jsem nevyzkoušela. :mavam:

miminecko9
Kecalka 125 příspěvků 11.01.18 12:40

Vše peru v Persil sensitiv, aviváž nepoužívám a prádlo i tak krásně voní. Z lídlu neznám.

vendiisek91
Nováček 3 příspěvky 11.01.18 12:52

Děkuju za rady :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 2 inzeráty 11.01.18 13:02

Já používala ze začátku prášek Batole, teď už peru v tom, v čem naše nebo na střídačku..

darksun
Povídálka 48 příspěvků 144 inzerátů 11.01.18 13:09

Používala jsem a používám Lovelu, teď i Persil Sensitive. Lovela má i aviváž.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 11.01.18 13:32

Ja taky pouzivam persil sensitive prasek, gely se mi neosvedcily. A avivaz mam softlan sensitive a predtim jsem mela cocolino sensitive. Ale davam ji jen malinko, mam susicku a pradlo je krasne mekke i bez avivaze.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 11.01.18 16:12

U první Lovela, u dalších Denkmit sensitive (z DM drogerie). Na praní kupuju věci z 99% v DM. Lovela pěkně voní, ale fleky moc nevypere.
A kolem půlroka jsem jim prala v tom, v čem nám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >