Švadlenky, kde nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korculalala
Kecalka 475 příspěvků 11.01.18 11:17
Švadlenky, kde nakupujete ?

Ahoj, chci dceři do nové postýlky ušít polštářkový mantinel s výplní nejlépe s néjakým atestem pro malé děti. Jenomže nikde nemůžu najít hezké látky za dobrou cenu a tak bych byla ráda, kdyby mi některá poradila kde nakupuje?:) děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 11.01.18 11:21

@Korculalala já si většinou vyberu v kamenném obchodě. Ale jinak mám dobré zkušenosti s dumlatek.cz, terrymoda.cz a mechulka.cz. Ta poslední je, bych řekla, ideál pro tvůj účel.
Ale s tím atestem, to slyším asi poprvé. Šila jsem mantinely, zavinovačky, povlečení a tohle jsem neřešila :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 11:21

Vím, že holky hodně kupovaly tady: http://www.moraviatex.cz/ takové ty dětské s atestem. Za dobrou cenu - co tím myslíš? Já nakupuju ve velkoobchodech, tam je cena lepší, ale musíš mít minimální odběr. Tady je taky diskuze na toto téma: https://www.emimino.cz/…ceni-251873/

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 11.01.18 11:22

Dost toho mívali na sijemedetem.cz ale dlouho jsem tam nic nekupovla.

Korculalala
Kecalka 475 příspěvků 11.01.18 12:13

Děkuji 8)
Kde se kupují takové ty látky co mají holky co šijou na živnost, na svojich fb stránkách? To jsou právě asi ty látky co se kupují v těch velkoobchodech že? Takže kdybych chtěla jen pár metrů tak se mě to nevyplatí asi že? To je lepší asi nechat ušít od nich.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 12:15

@Korculalala Tak on ti to hlavně nikdo po pár metrech neprodá, minimální odběr může být i 300 metrů :D. A pokud se někomu podaří najít něco fakt super, tak zapomeň, že ti to sdělí.

Korculalala
Kecalka 475 příspěvků 11.01.18 12:20

@Tiger-lily tady u nás v galanterkách mají hrozně škaredé vzory toje hrůza, na internetu taky nic moc. :,( a já už si myslela jak opráším švadlenkovské vzdělání a ušiju dceři celý pokojík :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 12:49

@Korculalala Náhodou v té terrymodě, jak zmiňuje @Aries6 jsem viděla dost pěkných vzorů. Nebo nechat něco potisknout a nabarvit. Barvení ti ale taky udělají jen od nějakého množství, potisky dělají tiskárny i v malém.

Shari81
Kelišová 5978 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 12:50

@Korculalala no záleží co hledáš-jaký vzor/barvu…mrknu na krasnelatky.cz ; bavlnenysen.cz ; mojelatky.cz ; bavlnenysvet.cz na bytové dekorace se používá 100%bavlněné plátno, na oblečení pak úplety atd…co se týče atestů, ty jsou důležité hlavně pro prodejce. Nevím, ale když já byla mimino, tak nějaké atesty nikdo neřešil, vyrostla jsem a žiju, teď z toho všichni dělají bůh ví co. Jo a dej si pozor na gramáž ;-)

Shari81
Kelišová 5978 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 12:52

@Tiger-lily moraviatex je výrobce úpletové metráže-což je na oblečení-zakladatelka chce šít výbavu do postýlky/pokojíčku-zde se používá 100% bavlněné plátno. Navíc Moraviatex neprodává metráž, ale na kila ;-)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 11.01.18 12:58

@Shari81 Ale prodá toho i menší množství a je to snad jedno - prodává metráž, když je to na kila, stejně je k tomu informace, kolik váží bm. :nevim:

Shari81
Kelišová 5978 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 13:12

@Tiger-lily no jedno to není, prostě prodávají na kila, takže zakladatelka kdyby chtěla 2 metry látky, tak jí to nikdo neprodá…navíc neprodávají plátno…

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 11.01.18 14:17

@Korculalala Zkus na fb Dada látky. Co mě tak ještě napadlo.

Shari81
Kelišová 5978 příspěvků 3 inzeráty 11.01.18 21:51

@Aries6 paní Dáda přeprodává látky z Polska s nehorázně vysokou přirážkou, navíc neprodává plátna…

nevím, ale zakladatelka se ptala, kde sehnat látky na výbavičku do postýlky a bytové doplňky-tudíž shání plátno (pevnou látku) nechápu, proč zakladatelku stále odkazujete na prodejce úplně jiného materiálu??

@Korculalala mrkněte na dumlatek.cz ; domatex.cz

Korculalala
Kecalka 475 příspěvků 12.01.18 09:05

Holky děkuji, ale jak píše @Shari81 tak na většině těch stránek není to co hledám.
Mrknu ještě na stránky co píšeš ty. Hledám právě jak říkáš plátno a výplň. První jsem chtěla koupit polštářky a ušít povlaky ale zjistila jsem že potřebují menší než 40×40 a to taky nikdo nedělá.
Děkuji pěkně. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama