znaminka v tehotenstvi

48
8.5.04 13:04

znaminka v tehotenstvi

Ahoj vsem,
chtela jsem se zeptat, jestli se vam zacly v tehotenstvi delat znaminka. Svagrove se udelaly na brichu a zacaly dokonce krvacet, takze musela jit hned na odstraneni. I kdyz to bylo akutni, tak si to nechali tucne zaplatit. Ja mam zase problem se znaminkem na bradavce. Nidky jsem nic takoveho nemela a v tehu se mi tam udelalo neco jako vyrazka. Slo to vytlacit a pak se z toho udelalo znaminko. Neni to primo na bradavce, ale na dvorci. Mam strach, ze by to mohlo vadit pri kojeni. Mate nekdo zkusenost? Mam si to jit nechat odstranit? A jde to vubec (z takoveho mista)? :roll:
Dik za vsechny rady.
Lupre 22tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

76
8.5.04 17:30

Ahojky,
To je uplne normalni. Me se take udelaly na dvorcich takove male tupky, jako vyrazka…ale muj doktor rekl, ze to nic neni, jenom do toho nerypej, nic nevymackavej. To by se pak mohla dovnitr dostat infekce a bylo by to horsi. Po porodu se vsechno vstreba a za chvili to zmizi. Vidis, ja na to vlastne uplne zapomela, az ted ty jsi mi to pripomela…a kojila jsem a porad vlastne jeste kojim bez problemu.
Mela jsem i male bradavicky na brise a na krku a ty take zmizely hned po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.04 18:37

Ahoj.
Taky se mi udělala škaredá znamínka na prsou. Myslela jsem, že půjdu po porodu a šestinedělí na odstranění. Ono to ale za čas samo zmizelo. Dělají to těhu hormony. Takže to nemačkej a vydrž.
Lída

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama