Známky 6. třída

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 23:23
známky 6 třída

Zdravím, dcera bohužel nebyla nikdy studijní typ.
6 třída je, ale tragédie :,( Pokud nezvládne pololetní písemky, bude mít snad dvě čtyřky. vloni to bylo max 2 trojky a i to mi přišlo jako hrůza. Její problém je hlavně, že si sama myslí, že to po pár přečteních umí a je šíleně líná…problém je fyzika a ČJ. Zkouším motivovat ze všech stran, slibuji, vyhrožuji-nepomáhá nic.
Byly jsme v PPP, ale žádná porucha učení to není.
Pořád doufám, že se probere a zabere, ale už ztrácím iluze. Blížící se výběr školy mě děsí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Reflex
Závislačka 2752 příspěvků 02.01.19 23:28

Škoda, žes ji nenacpala na nějaký víceletý gympl. Teď už půjde motivace jenom dolů.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 02.01.19 23:32

Hele já to měla na základce taky tak. Celkem brzy se mnou triskala puberta a na učení sem kašlala. Máma vždycky říkala, že sem byla chytrá ale líná jako veš. Začala jsem se snažit asi až v osmičce kdy jsem pochopila že jde o to dostat se někam na střední. Pak sem na to na střední zas kašlala, maturovala sem až na němčinu se samyma trojkama :roll: ale jazyky mi vždy šly, mela jsem i babičku, co mluvila perfektně nemecky. Bez problémů jsem pak vystudovala překladatelství,tlu­močnictví na UK a živim se tím dodnes. To jen tak, že šestá třída fakt nemusí nic znamenat. :mavam:

ladai
Závislačka 3669 příspěvků 02.01.19 23:43

Na vyber skoly ma jeste cas
Ona treba potrebuje cas jit z prvniho stupne na druhy je velky kok a plno novych ucebnich latek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 00:45

Měla jsem takovou sestru. Na střední jí vyhodili ze dvou škol, třetí s odřenýma ušima dodělala. Nakonec dělá prodavačku. U ní to způsobil hodně volný režim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 05:43
@Reflex píše: Škoda, žes ji nenacpala na nějaký víceletý gympl. Teď už půjde motivace jenom dolů.

S dvěma trojkama? 8o to u nás v regionu - (Slezsko) se hlásí okolo 100 a berou třicet…Takže ta třída je pak že samých jedničkářů a jsou další se samým jedničkama, co se někde něco málo spletli a už se nedostali!!! :zed:
Anonym, nemusí každý vědět odkud píšu

Ijen
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 03.01.19 06:51
@Reflex píše: Škoda, žes ji nenacpala na nějaký víceletý gympl. Teď už půjde motivace jenom dolů.

S trojkama v 5. tride? S 200 prihlaskama na 30 mist? Nepovazuju to za rozumne ani realne. Vim jak vypadaly vloni testy a kolik casu jsme venovali priprave. Kdyby nemel syn same 1 tak to ani nezkousim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 10:13

Tak to moc neřeš - je to její život, musí na to přijít sama.
Našim dětem hrozili trojky, já jsem se vztekala a pořád s dětmi učila ap. a pak mi ruply nervy a nechala jsem je být a najednou sami zjistili, že jim špatné známky vadí a začali se sami učit… Nehledě k tomu, že šestá třída je docela těžká a musí si zvyknout na jiný a nový režim.

Reflex
Závislačka 2752 příspěvků 03.01.19 12:22
@Ijen píše:
S trojkama v 5. tride? S 200 prihlaskama na 30 mist? Nepovazuju to za rozumne ani realne. Vim jak vypadaly vloni testy a kolik casu jsme venovali priprave. Kdyby nemel syn same 1 tak to ani nezkousim.

Nějaký vesnický gympl, kam se hlásí 17 dětí a berou všechny, nebo 16.

truelly
Závislačka 2953 příspěvků 03.01.19 14:12
@Reflex píše:
Nějaký vesnický gympl, kam se hlásí 17 dětí a berou všechny, nebo 16.

Neznám :nevim: a tedy v dnešní době bych ho chtěla vidět…ale jo. V Praze se prý dostane třetina populačního ročníku. U nás sotva 10 %

Anik
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 05.01.19 09:43

asi vtip. Dcera jedničkářka se na šestiletý nedostala, berou 30 z 300 přihlášek, byla 50. /Brno/.

Anik
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 05.01.19 09:44

@Anik píše:
asi vtip. Dcera jedničkářka se na šestiletý nedostala, berou 30 z 300 přihlášek, byla 50. /Brno/.

a vesnický víceletý? neznám, nejspíš scifi, a to není můj šálek kávy.

Reflex
Závislačka 2752 příspěvků 05.01.19 12:09
@Anik píše:
@Anik píše:
asi vtip. Dcera jedničkářka se na šestiletý nedostala, berou 30 z 300 přihlášek, byla 50. /Brno/.a vesnický víceletý? neznám, nejspíš scifi, a to není můj šálek kávy.

Já jich znám několik. Je tam pohoda, rodinná atmosféra, míň dětí, menší tlak. Výsledek stejný - maturita.

Reflex
Závislačka 2752 příspěvků 05.01.19 12:14
@Anik píše:
@Anik píše:
asi vtip. Dcera jedničkářka se na šestiletý nedostala, berou 30 z 300 přihlášek, byla 50. /Brno/.a vesnický víceletý? neznám, nejspíš scifi, a to není můj šálek kávy.

Kolem Brna jsem zadala namátkou Ivančice (nic jiného mě nenapadlo, ten kraj neznám) a tam letos na osmileté brali 30 dětí z 60 a na čtyřleté 30 ze 47. Na čtyřleté studium dokonce vyhlašovali druhé a třetí kolo, protože zbývala volná místa.

Kakachna
Extra třída :D 11171 příspěvků 05.01.19 12:31
@truelly píše:
Neznám :nevim: a tedy v dnešní době bych ho chtěla vidět…ale jo. V Praze se prý dostane třetina populačního ročníku. U nás sotva 10 %

Tak se podívej, kolik bodů je potřeba k dostání se v Praze a kolik jinde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >