Znáte anděly Willow Tree?

1113
9.8.20 20:59

Znáte anděly Willow Tree?

Ahoj. Znáte nebo máte doma anděly Willow Tree? Přemýšlím, že bych nějakého vybrala jako dárek kamarádce k 50.narozeninám. Napište, zdá by vám udělal radost.

Nebo poraďte, co k 50.narozeninám na památku. Určitě ne zazitkovy dárek, vstupenka do welness, poukaz na kosmetiku, kadernika. Děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27568
9.8.20 21:22
@mimart píše:
Ahoj. Znáte nebo máte doma anděly Willow Tree? Přemýšlím, že bych nějakého vybrala jako dárek kamarádce k 50.narozeninám. Napište, zdá by vám udělal radost.Nebo poraďte, co k 50.narozeninám na památku. Určitě ne zazitkovy dárek, vstupenka do welness, poukaz na kosmetiku, kadernika. Děkuju! :kytka:

Už pracholepy nesbírám. Takže nechtěla. Ale kamarádka třeba ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
9.8.20 21:30

Znám. Mám matku s dcerou. Líbí se mi moc. Ale chce to člověka, co dokáže takové věci ocenit. Pro někoho by to skutečně mohl být jen krám, co se na něj práší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
9.8.20 21:39

@Russet @maja45 díky oběma. Já taky nemám ráda serepeticky, ale kamarádka je romanticky založená, tak mě toto napadlo. A přiznám se, že se mi to i docela líbí, nejsou to takoví ti klasicti andělé. Tak ještě promyslim, díky :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
9.8.20 21:54

@mimart ahoj, ja osobně na tyhle “lapače prachu” moc nejsem ale kdysi před asi 10 lety jsem jednoho dostala a musím říct ze mě tedy potěšil… ted po letech jsem ho kupovala k Vánocům pro skorotchýni a byla nadšena… takže za mě ano ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
9.8.20 22:02

@Eloa děkuji :)! Budu dumat, mám čas do října. Mně se právě taky nelíbí kravinky typu vazicky, kočičky, hrnicky, obrázky, ale právě tyto figurky mají jakoby „duši nebo poselství, myšlenku“…Nebo jak to rict :think:?? A nejsou z keramiky, sádry, ale z pryskyřice. Myslim, že kdybych některého tohoto anděla dostala, tak bych asi taky měla radost :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
9.8.20 22:08

@mimart no ja dostala tenkrát od kamaráda anděla štěstí a v tu dobu to zrovna pro mě mělo velký význam… taky musím říct ze mi byl jakoby hrozně příjemný na omak ta pryskyřice je zvláštní rada jsem ho proste jen tak někdy brala do ruky :lol: mamince přítele jsme taky vybrali s určitým významem k jeji životní situaci a opravdu bych řekla ze ji to až dojalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27568
9.8.20 22:10

Mně se na pohled líbí. Ale nechci si život zanášet věcmi. Stěhovala jsem se dvakrát a je to děs, co člověk za pár let nashromáždí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
9.8.20 23:54

Juuu, díky za tip, do teď jsem to neznala a právě jsem koukla na e-shop.. musím mít maminku s miminkem :srdce: brzo mám svátek, tak si ji budu přát :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1113
10.8.20 03:42

@Petula306 tak ať se ti tvé přání splní :kytka:!
Ano, i ti andělé, kteří ztvárňuji některého z rodičů s dítětem, mají cosi do sebe :hug: jak píšu, pokud bych některého dostala, byla bych (asi)potěšena :) věřím, že jsou příjemní i na dotek a jsou originální, a když si přečtu, co který z andilku vyjadřuje za cit, myšlenku, úplně to tak cítím i já :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama