Koupit nebo ne?

Anonymní
9.8.20 14:53

Koupit nebo ne?

Ahoj, sestřenice bude mít narozeniny. A všem, dála seznam dárků které mají koupit. Ale na mém seznamu je dárek za 3000 kč. Mluvila jsem o tom s rodinou, a jím to příjde v pohodě. Nejsem žádná chudinka, s penězi na tom sem dobře. Ale nepřijde mi normální kupovat tak drahý dárek. Co byste dělali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5169
9.8.20 14:56

Tak pokud jste z hornich 10000 a takto to u vas funguje, tak koupim jako vsichni ostatni.

Ale jinal bych ji poslal do prde*le :D s tim jejim seznamem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13899

Nelze koupit levnější variantu výrobku? :think: A přijde mi to hodně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42872

Dala bych darek v podobne cenove relaci jako od ni dostavam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
9.8.20 14:57

No mně nepřijde normální po někom vyžadovat dárek za 3000 8o ale teda nevím jak to u vás v rodině chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192

Každému dát seznam dárků, co mají koupit? To bych se teda styděla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2241

No kdyby to byla sestra/bratr tak bych asi nic neřekla, ale sestřenice… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
9.8.20 14:58

No přijde na to, jak drahé dárky si běžně dáváte? Jak jsi na tom finančně a jaké narozeniny to jsou.

Kdybych věděla, že mi taky dala dárek za tisíce, a zrovna neživořila, tak co by ne.

Nebo, kdyby se jednalo o kulatiny. A ona dělala oslavu na kterou bych šla, třeba i s doprovodem, tak tím tuplem jo.

Pokud by mi dávala dárky za pár stovek, nebyly to kulatiny nebo bych na to prostě neměla, tak ne no. Nebo, kdybych s ní neměla nějak extra vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7914
9.8.20 14:59

Jestli nejste kellnerovi, tak bych sestřenici poklepala na čelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7889
9.8.20 15:00

Každému dala za úkol, co jí má koupit? Hustýýýý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
9.8.20 15:01
@Anonymní píše:
Ahoj, sestřenice bude mít narozeniny. A všem, dála seznam dárků které mají koupit. Ale na mém seznamu je dárek za 3000 kč. Mluvila jsem o tom s rodinou, a jím to příjde v pohodě. Nejsem žádná chudinka, s penězi na tom sem dobře. Ale nepřijde mi normální kupovat tak drahý dárek. Co byste dělali?

Pokud by byl ten seznam na jemném papíru, věděl bych, co s ním udělat. Nic jiného nezaslouží. Dárek je dárek, nikoli povinnost a už vůbec ne, aby mi někdo předepisoval sumu, za kterou mám něco koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
9.8.20 15:03

@Lucie_Sx Já to pochopila tak, že dostali seznam, ze kterého mají vybrat. Švagrová to dělá taky, že pošle seznam, co by chtěla nebo se jí hodilo.
Sice si taky kolikrát klepu na čelo co tam píše, ale aspoň se jí trefíme do vkusu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51939
9.8.20 15:04
@Anonymní píše:

no a co jsi od ní dostala k narozeninám Ty? jestli dárek v podobné hodnotě tak ano. jestli Tě dala něco za pár stovek tak bych vybrala ve stejné ceně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3583
9.8.20 15:05

To dítě je solidní zmetek, pokud si takhle diktuje dary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
9.8.20 15:10

@matkabagristy Nejrozumnější názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu