Zničil mě

Anonymní
28.12.20 19:11

Zničil mě

Holky potřebuji konstruktivní radu co dělat v mě situaci…predem říkám že si svou chybu uvědomují ale mám dojem že jsem se dostala do rukou manipulatora a nevím jak ven…chci říct že jsem byla vzdycky vyrovnaná žena se dvěma dětma a život mě bavil…poslednich pár týdnů jsou ale chvíle kdy se mi chce to ukončit ale zatím mě drží deti…

Expartnera znám 3 roky…po rozvodu s manželem jsem se šíleně zamilovala…ale to krásné oboustranné trvalo tak měsíc…uz v tu dobu jsem měla utéct ale cítila jsem se tak sama že to nešlo a netušila jsem ani co znamená dostat se do něčeho takového…hned po měsíci to ukončil s tím že mě miluje ale že chce abych se vrátila k manželovi a zachránila rodinu…pak to takhle fungovalo cca 3 roky…joo..neee..jooo..neee…ve chvíli kdy jsem byla z nejhoršího venku tak se uměl ozvat…umel se stavit s dárkem…ale vlastně nikdy nic nesliboval a to.mi nezapomene vždy pripomenout..ted tu byl naposled před Vánoci i s dárky pro děti…ano jsem blbá měla jsem to zakázat ale opět to nešlo…porad poslouchám proč se spolu nebavit..ze jsme dospěli…14 dní umi bejt milej psát a volat a pak jako když utne a zas nic…kdyz řeknu že respektuji jeho rozhodnutí semnou nebyt a že teda ale nechci pokračovat v komunikaci…tak napíše že mi chce dávat dárky…wtf? Jsem magor fakt já? Proč neumím říct DOST?? O sex nejde protože spolu nespíme už…ani to nevyžaduje…prptoze mě prý nechce ublizovat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13545
28.12.20 19:14

Vsude ho zablokuj a dvere neotvirej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3537
28.12.20 19:15

To ale není o něm. To je o tom, že mu neumíš říct ne. Tak to holt zkouší pořád dokola. Někdo se prostě spálí jednou a už na ty kamna nesáhne. A někdo na ně sahá furt dokola a doufá, že tentokrát budou studený. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3476
28.12.20 19:16

Na někoho, kdo má 2 děti bych čekala srovnané priority a víc hrdosti a sebelásky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 19:22
@Kolarkaa píše:
Na někoho, kdo má 2 děti bych čekala srovnané priority a víc hrdosti a sebelásky…

Nemám…vim…trapi mě to děsně…

• Citovat
  • Nahlásit
485
28.12.20 19:23

@Kolarkaa tady je videt ze nevite co je laska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6386
28.12.20 19:25

Napisu neco, co je tu na EM strasne nepopularni, ale vyraz manipulator je tu neskutecne naduzivany. Vejde se do nej prakticky kdokoliv, kdo nedela to, co chce zena, pripadne se nechova tak, jak ona predpoklada. Pripadne i spousta obycejnych blbecku, kteri to jen zkousi, protoze dotycna neumi rict ne, obcas jim i ten pofiderni zajem dela dobre, a vytycit jim hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
28.12.20 19:26

Spíš bych řekla, že se ničíš sama. On je možná trochu divnej, ale proč hned manipulátor?. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3476
28.12.20 19:26
@Len123l píše:
@Kolarkaa tady je videt ze nevite co je laska

Ha, přesně jsem čekala, že to někdo napíše. Co je láska vim.. stejně jako vim, co je sebeúcta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12973
28.12.20 19:27
@Anonymní píše:
Holky potřebuji konstruktivní radu co dělat v mě situaci…predem říkám že si svou chybu uvědomují ale mám dojem že jsem se dostala do rukou manipulatora a nevím jak ven…chci říct že jsem byla vzdycky vyrovnaná žena se dvěma dětma a život mě bavil…poslednich pár týdnů jsou ale chvíle kdy se mi chce to ukončit ale zatím mě drží deti…Expartnera znám 3 roky…po rozvodu s manželem jsem se šíleně zamilovala…ale to krásné oboustranné trvalo tak měsíc…uz v tu dobu jsem měla utéct ale cítila jsem se tak sama že to nešlo a netušila jsem ani co znamená dostat se do něčeho takového…hned po měsíci to ukončil s tím že mě miluje ale že chce abych se vrátila k manželovi a zachránila rodinu…pak to takhle fungovalo cca 3 roky…joo..neee..jooo..neee…ve chvíli kdy jsem byla z nejhoršího venku tak se uměl ozvat…umel se stavit s dárkem…ale vlastně nikdy nic nesliboval a to.mi nezapomene vždy pripomenout..ted tu byl naposled před Vánoci i s dárky pro děti…ano jsem blbá měla jsem to zakázat ale opět to nešlo…porad poslouchám proč se spolu nebavit..ze jsme dospěli…14 dní umi bejt milej psát a volat a pak jako když utne a zas nic…kdyz řeknu že respektuji jeho rozhodnutí semnou nebyt a že teda ale nechci pokračovat v komunikaci…tak napíše že mi chce dávat dárky…wtf? Jsem magor fakt já? Proč neumím říct DOST?? O sex nejde protože spolu nespíme už…ani to nevyžaduje…prptoze mě prý nechce ublizovat

A v cem je problem? Intimni pomer neudrzujete :nevim: Promluvite spolu, darky prinese, a zase jde pryc. Co ti vadi? Ze se ozyva, ale nic s tebou mit nechce? Nejak tomu nerozumim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 19:27
@ontarova.stara píše:
Napisu neco, co je tu na EM strasne nepopularni, ale vyraz manipulator je tu neskutecne naduzivany. Vejde se do nej prakticky kdokoliv, kdo nedela to, co chce zena, pripadne se nechova tak, jak ona predpoklada. Pripadne i spousta obycejnych blbecku, kteri to jen zkousi, protoze dotycna neumi rict ne, obcas jim i ten pofiderni zajem dela dobre, a vytycit jim hranice.

Beru každej názor a díky za něj…nedokazu fakt říct jestli manipulátor je nebo proč to dělá proč ve chvílích mojí pohody mě rozhodi…ano neumím říct ne a nevím proč…tak se ničím a nicim

• Citovat
  • Nahlásit
485
28.12.20 19:29

@Kolarkaa vy ste nekdy pouzivala rozum kdyz ste byla zamilovana? Nerikam ze bych se na to nevyprdla a tri roky bych opravdu nečekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
28.12.20 19:30

Promiň, já podle nadpisu čekala větší drama. Tohle mi přijde docela úsměvné. A že máš myšlenky na sebevraždu kvůli jednomu jelimanovi co ti dobrovolně nosí dárky? To nemůže dospělá žena myslet vážně… Číslo si blokni a na zvonek nereaguj když přijde až k vám… On to po pár nezdarech pochopí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485

Nicite jen vy sama sebe. Vykaslete se na nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@cecetka píše:
A v cem je problem? Intimni pomer neudrzujete :nevim: Promluvite spolu, darky prinese, a zase jde pryc. Co ti vadi? Ze se ozyva, ale nic s tebou mit nechce? Nejak tomu nerozumim :nevim:

Ano…já mu vysvětlila že s člověkem kterého miluji a on semnou být nechce tak nemůžu udržovat kamarádky vztah…proste to neumím…kdyz tohle řeknu tak slyším že jsme dospěli…a zas řekne že nad náma ale přemýšlí…jenze on přemýšlí už 3 roky a mě tím pořád udržuje v nadějích…kdyz jen tak zavolá a řekne mám tě rád A pak zas nic. Neděle mi to dobre

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat