Reklama

Zoubková víla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 21:29
Zoubková víla

Prosím o anonym, chodí sem známá, která zná můj nick a nerada bych, aby mé diskuze s někým řešila, děkuji :)

Jaký máte názor na ZOUBKOVOU VÍLU? Chodí u vás? Proč ano, nebo proč ne? Jak na vaše rozhodnutí reaguje okolí? Měli jsme v rodině mojí i manželově na toto téma debatu, tak mě zajímá, jak to máte u vás. Chodila u vás, když jste byly dětmi vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 11.01.18 21:30

Ja si nepamatuju, Andrea 38let ale pro dceru plánuju Anna 4.5 roku :D

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 11.01.18 21:31

U nás přišla, i když jsme původně nechtěli, ale pouze pro první zoubek.

Tamtama
Extra třída :D 11717 příspěvků 11.01.18 21:32

Chodila, když jsem byla malá. A teď chodí taky.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8080 příspěvků 11.01.18 21:33

U nás chodila, když jsme byly malé, ale pouze za první zub a přesně to mám v plánu u svých dětí, za první zub jim pod polštářem nechá nějakou drobnost :)

cilly
Generální žvanilka 22005 příspěvků 11.01.18 21:34

U nás zoubkova vila chodí, nenosí peníze, ale čokoládové mince nebo nějakou drobnost jako omalovánky, pastelky. Dcera má vždy radost a na dáreček od vily se těší.
Za mého dětství zubní vila nechodila, zuby mi padaly cca po revoluci a o zoubkove vile se toho moc nevedelo. :mrgreen: :mrgreen:

mgdln
Závislačka 4518 příspěvků 11.01.18 21:37

Zoubková víla k nám nechodí, protože dětem nelžeme a neděláme z nich blbečky bulíkováním jakýchkoli nesmyslů. :kytka:

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 11.01.18 21:42

@mgdln Ježíšek k vám taky nechodí?

mgdln
Závislačka 4518 příspěvků 11.01.18 21:46
@iiiv píše:
@mgdln Ježíšek k vám taky nechodí?

samozřejmě že ne

scentini
Závislačka 3404 příspěvků 11.01.18 21:47

K nam doma chodila, bylo to moc fajn. Planuji i u dcery.

Šarlota4
Echt Kelišová 9737 příspěvků 11.01.18 21:49

Ke me chodila a prijde i za dcerou, je to hezke :)))

Šarlota4
Echt Kelišová 9737 příspěvků 11.01.18 21:49
@Kristyna.Vechto­va píše:
U nás chodila, když jsme byly malé, ale pouze za první zub a přesně to mám v plánu u svých dětí, za první zub jim pod polštářem nechá nějakou drobnost :)

Taky tak. Za prvni zub

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 11.01.18 21:51

Nám za každý nezkažený zub nechá víla pod polštářem kindervajcko :)

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 11.01.18 21:52
@mgdln píše:
Zoubková víla k nám nechodí, protože dětem nelžeme a neděláme z nich blbečky bulíkováním jakýchkoli nesmyslů. :kytka:

no tak spis jde o tu detskou fantazii. Prece nebudou na vilu verit do 18ti, to je snad jasne :roll:

mgdln
Závislačka 4518 příspěvků 11.01.18 21:56
@Včelička992 píše:
no tak spis jde o tu detskou fantazii. Prece nebudou na vilu verit do 18ti, to je snad jasne :roll:

Jen se možná budou cítit podvedení, zjistí že jim rodiče s vážným obličejem lžou do očí… jde zde o důvěru… lze pak rodičům věřit i něco jiného o čem jim tvrdí, že je to pravda a že to existuje?
Rozvoj fantazie u dětí do 6ti let je také diskutabilní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >