zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 24.01.10 17:25
zoufalá

Ahoj, zdravím všechny a ráda bych slyšela nějakou radu. Už mnohokrát jsem psala na různých diskuzích, že trpím na opakované gyn.a moč.infekce a z toho důvodu musím já i přítel užívat autovakcínu. Před Vánoci jsem zase začala mít potíže a minulý týden šla k doktorce, když už jsem nemohla vydržet. Vzala mi zase stěry, dokonce i krev na chlamydie. Všechny bakterie pro které užívám autovakcínu byly negativní,včetně chlamýdii, z čehož jsem byla neskonale šťastná, bohužel se ve stěru objevil zlatý stafylokok, z čehož jsem byla pro změnu v šoku. Doktorka mi řekla, že se ani nediví, že mám takové potíže, bolesti výtok…že jde o hnisavou bakterii, okamžitě jsem dostala antibiotika já i přítel, na pět dní, už první den se mi dost ulevilo, ale popravdě se ptám, co bude dál…četla jsem si pár věcí o této potvoře na internetu…dá se toho vůbec zbavit? Bojím se a nevím, jak dál, takhle v životě neotěhotním. Budu vděčná za každý poznatek…díky

Reakce:

Aludnev
Ukecaná baba ;) 2415 příspěvků 24.01.10 18:26

Ahoj, já zase už 10 let trpím na kvasinky. Je to stále dokola. Chvíli dobrý, chvíli se léčím… :roll: :roll: :roll: Zlatýho stafylokoka jsem měla po těle. Po přeléčení antibiotikama jsem v pohodě. Ale tím, že mám atopický ekzém, tak se mi sem tam vrací. Chce to pořádného kožního lékaře. Já mám úplně úžasnou paní doktorku a léčí mi i ty posr… kvasinky. :wink: :wink: :wink:

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.01.10 18:37

Ahoj! Také jsem měla opakované gyn.záněty, kvasinky, HPV :cry: :poblion: po klasické léčbě se mi vše bohužel vracelo a celkově jsem měla stále horší a horší cytologii.. :-(

Pomohly mi produkty od firmy FLP. je to bez vedlejších účinků ale beru to pořád. Posiluje to imunitu, tlumí zánět atd. Pokud by vás to zajímalo můžu poslat nějaké materiály na email..

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 24.01.10 18:40

Ze zkušenosti z velmi blízkého okolí vím, že zlatý stafylokok je na doživotí. Ale tvoje tělo se s ním po několika letech sžije a zvládne ho. Velmi často se stává, že děti narozené matce-nositelce této potvůrky ho od ní vůbec nechytí. Tohle není infekce HIV… Tohle je mnohem míň nebezpečné. Ale počítej s tím, že ta potvůrka bude trvale pokoušet tvůj imunitní systém. Tak se snaž ho zbytečně neoslabovat. Úplně bych zavrhl fyzicky namáhavou práci, práci v chemicky rizikovém prostředí - do potravinářství už vůbec ne… Ale žít se s tím dá, tak se kvůli tomu zbytečně nestresuj. A život si užívej v poklidu a v pohodě.

myšánek
Závislačka 3086 příspěvků 24.01.10 18:57

Ahojky :mavam:
Mám známou, a její dcera má právě zlat. stafylokoka a chlamýdie a ještě jí byly zjištěny různé potvory.
Bohužel, se již léčí dlouhodobě a výsledek žádný není. Jediné, co jí zabralo byly homeopatika ( já těmto ,,lékům´´ nevěřím).
Tím jsem ti určitě nepomohla, ale snad ti pomůže tohle i když to není totéž.
Zjistili mi chlamýdie pneumonie. Přečetla jsem si, že mohou způsobit neplodnost, srůsty atd.
Přeléčila jsem se ATB Sumamed a bylo. Dlouhodobě mě často z nevysvětlitelného důvodu bolelo v podbříšku a ani doktor na nic nepřišel. Proto jsem se obávala, že mi nepůjde otěhotnět. Otěhotněla jsem na poprvé.
Ber léky jak máš a hlavně se nestresuj. Internet je sice fajn věc, ale hooodně informací je přemrštěných a člověka akorát vystraší!

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 24.01.10 19:19

Ahoj, ja se stafylokokem zkusenosti nemam, ale jednu dobu jsem brala lichorerisnici.. udajne pomaha i v boji proti zlatymu stafylokoku. Brala jsem kapky… maji je v lekarne.. popr. se daji snadno objednat pres net. Ja mela nejaky zanet.. nikdy nezjistili z ceho. Kazdopadne se mi po nich o mnoho zlepsil ten vytok, co jsem mela.

http://www.fiftyfifty.cz/…-6623185.php
Drzim palce, aby ses toho zbavila a vse bylo OK.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 24.01.10 19:22

Antibiotika SUMAMED jsem bral taky - měl jsem několik hodin trvající záchvaty dávivého kašle, na které nic jiného nezabíralo - až toto. Doktorka naprosto nechápala, od čeho to je.A od té doby považuju - nevím jestli oprávněně - SUMAMED tak trochu za zázračný lék.

motyl23
Kecalka 312 příspěvků 24.01.10 19:54

Ahoj,
já jsem měla potíže taky hodně dlouho a pak dr přišla na to,že mám taktéž zl. stafylokoka,nechala mi vyrobit vakcínu…a ted už není :).....to že máš stafylokoka nemá vliv na otěhotnění,spíše to může zkomplikovat porod…budou ti muset dát antibiotika aby se nenakazil mimisek při průchodu porodními cestami.

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 24.01.10 20:16

ahoj, já zlaťáka měla údajně v dětství a po antibiotikách jsem zdravá jak rybka ;-) držím pěsti

jowana
Echt Kelišová 9522 příspěvků 27.01.10 08:38

Ahoj, stafylokok se běžně vyskytuje i u zdravých lidí ( na kůži, v krku, nosu..), ale u lidí se sníženou imunitou nebo jinak nemocných způsobuje problémy a pak je zapotřebí pželéčit ATB. Jinak jak jsem ti psala dřív, tak zlatý staf. byl u mě první spouštěč všech problémů. Měla jsem absces na ruce, který byl způsoben staf. až jsem zkončila na chir. pohotovosti se 40°C. Brala jsem ATB 14 dní a stejně se vrátil, pak další 3 týdny a to mi nakoplo imunitu tak, že se postupně přidávaly další problémy - to jsem ti už psala na SZ. Tak snad se z toho brzo dostaneš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >