Zpětné ukončení neschopenky

240
26.9.20 10:42

Zpětné ukončení neschopenky

Ahoj holky, byly jsme domluvený se sestřičkou na ukončení neschopenky k dnešku(sobota) s tím, že tam v pátek zavolám a připomenu…zítra už mi má začínat mateřská, zaměstnavatel o tom ví, má už papír…ale já ji zapomněla zavolat a mám strach, že to neukončila…volat muzu až v úterý…v pondělí je svátek. Lze při nejhorším ukončit neschopenku v úterý k sobotě??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3500
26.9.20 10:48

Správně by zpětně neměla. Ale asi zkusí, zda ji pustí program, případně bude muset papirove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.20 10:50

Mně říkali, že změny jdou 3 dny dopředu a 3 dny zpět, ale nevím, jestli i ukončení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
26.9.20 11:00

V pohodě, žádný strach :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
26.9.20 11:05

Díky, tak snad to půjde. jsem z toho trochu ve stresu… :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
26.9.20 11:08
@cell píše:
V pohodě, žádný strach :kytka:

a jak ukončuješ zpětně? To nejde ne? Ukončit lze jen dopředu. Když byly papírové tak jsem dala jako datum rozhodnutí třeba starší datum a šlo to, ale ePN mi to takhle nepustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
26.9.20 11:57

Před měsícem jsem takhle ukončovala vlastní neschopenke.
lékař mě dál papír s žádostí o mateřskou s tím ze neschopenku mě ukončuje 3 dní zpětné a s takovou datům mam vypsat papír. :nevim: nevím proč nějak teho nestihnou dřív předem.
možná tam měli nějaké potíže když na eportalu cssz měla jsem aktualizováno udaje az týden později kdy obvykle šlo to na druhý den jinak program u lékařa ne hlásil chyby.. :nevim: nikdo se mnou teho ne řešil, prostě takhle a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
26.9.20 13:43
@Lucka1111 píše:
a jak ukončuješ zpětně? To nejde ne? Ukončit lze jen dopředu. Když byly papírové tak jsem dala jako datum rozhodnutí třeba starší datum a šlo to, ale ePN mi to takhle nepustí.

musí mít stejná data rozhodnutí a datum ukončení, pak to ePN schroustá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60414
26.9.20 17:42

@martankaa nelze.. Mě dr varovala, že pokud na to zapomenu, bude problémy, protože Ty elektronické nejdou zpětně :think: předpokládám, ze jsi papír na Md už v práci odevzdala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60414
26.9.20 17:43
@Lucka1111 píše:

Přesně tak. Dřív to šlo, teď už ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
26.9.20 19:53
@cell píše:
musí mít stejná data rozhodnutí a datum ukončení, pak to ePN schroustá ;)

no jenže mě nejde změnit datum v tom datu rozhodnutí. Asi záleží na softwaru, který se používá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
26.9.20 19:54
@Lucka1111 píše:
no jenže mě nejde změnit datum v tom datu rozhodnutí. Asi záleží na softwaru, který se používá.

aha, já mám PC Doktor a tam to jde v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
26.9.20 20:49

@martina.se
Jj odevzdala no… Co teď teda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
27.9.20 09:08

Přinejhorším budu muset zaměstnavateli donést papír s novým datem předpokládám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8554
27.9.20 14:38

@martankaa to ne, já myslím, že si to OSSZ když tak bude řešit s doktorem nebo si tam případně zavolej a poptej se. Pokud by ti za těch pár dní vyplatili obě dávky, tak tu nemocenskou pak odečtou od další dávky PPM. Nástup na PPM sis zbolila 6 týdnů před porodem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama