Vyplnění žádosti o PPM a poplatek u gynekologa

924
22.9.20 12:57

vyplnění žádosti o PPM a poplatek u gynekologa

Příspěvek upraven 11.03.26 v 15:12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1702
22.9.20 13:07

Úkony nesouvisející se zdravotní péčí (úkony v soukromém zájmu pacienta, různá potvrzení atd.) si každý lékař může nacenit dle svého uvážení. Tohle možná bude ten případ. Já si ale nepamatuju, že bych něco platila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36201
22.9.20 13:11

Tak proč tam chodíš? Já jsem neplatila nic, ale u doktoři se platí za různá potvrzení, mívají i ceník.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
924
22.9.20 13:17

@JancaS84

Příspěvek upraven 11.03.26 v 15:12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
22.9.20 13:17

@řehořice Můžeš se zeptat na své pojišťovně. Ale i kdyby ti řekli, že na to právo nemá, tak se z toho stejně vyzují. Pokud nesouhlasíš, pak jedině registrace jinam. A rovnou si zjistit, co se u nového dr. platí.

Jinak já neplatím vůbec nic navíc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2932
22.9.20 13:37

Já jsem platila 50 Kč. Brala jsem to jako na pokrytí nákladů, papír, tisk a tak :nevim: jinak jsem za celou dobu těhotenství nic neplatila, s lékařkou jsem spokojená a tohle mi nestálo ani za to pozastavení :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12979
22.9.20 13:49

Nic jsem neplatila, lékařka řekla, že toto je úkon na pojišťovnu. Myslela jsem, že ne a řekla mi toto. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
924
22.9.20 13:53
@thalasan píše:
Já jsem platila 50 Kč. Brala jsem to jako na pokrytí nákladů, papír, tisk a tak :nevim: jinak jsem za celou dobu těhotenství nic neplatila, s lékařkou jsem spokojená a tohle mi nestálo ani za to pozastavení :lol:

padesat korun by bylo jeste Ok, to bych pochopila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4062
22.9.20 13:55

Nikdy jsem za vystavení a potvrzení žádosti o PPM neplatila ani korunu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
22.9.20 14:00
@řehořice píše:
padesat korun by bylo jeste Ok, to bych pochopila…

Hele, a nebylo lepší si to zjistit před registrací?? Ceníky mají vyvěšené v ordinaci. Tady pláčeš na špatném hrobě. :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
22.9.20 14:01

Já taky, doktorka vzala tiskopis vyplnila dala mi ho bez poplatku, to slyším poprvé že někde chtějí poplatek, a kolik chtěl po tobě zaplatit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
924
22.9.20 14:08
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová