Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
…
Příspěvek upraven 11.03.26 v 15:12
Úkony nesouvisející se zdravotní péčí (úkony v soukromém zájmu pacienta, různá potvrzení atd.) si každý lékař může nacenit dle svého uvážení. Tohle možná bude ten případ. Já si ale nepamatuju, že bych něco platila…
Tak proč tam chodíš? Já jsem neplatila nic, ale u doktoři se platí za různá potvrzení, mívají i ceník.
@řehořice Můžeš se zeptat na své pojišťovně. Ale i kdyby ti řekli, že na to právo nemá, tak se z toho stejně vyzují. Pokud nesouhlasíš, pak jedině registrace jinam. A rovnou si zjistit, co se u nového dr. platí.
Jinak já neplatím vůbec nic navíc.
Já jsem platila 50 Kč. Brala jsem to jako na pokrytí nákladů, papír, tisk a tak
jinak jsem za celou dobu těhotenství nic neplatila, s lékařkou jsem spokojená a tohle mi nestálo ani za to pozastavení ![]()
Nic jsem neplatila, lékařka řekla, že toto je úkon na pojišťovnu. Myslela jsem, že ne a řekla mi toto. ![]()
@thalasan píše:
Já jsem platila 50 Kč. Brala jsem to jako na pokrytí nákladů, papír, tisk a takjinak jsem za celou dobu těhotenství nic neplatila, s lékařkou jsem spokojená a tohle mi nestálo ani za to pozastavení
padesat korun by bylo jeste Ok, to bych pochopila…
Nikdy jsem za vystavení a potvrzení žádosti o PPM neplatila ani korunu.
@řehořice píše:
padesat korun by bylo jeste Ok, to bych pochopila…
Hele, a nebylo lepší si to zjistit před registrací?? Ceníky mají vyvěšené v ordinaci. Tady pláčeš na špatném hrobě. ![]()
Já taky, doktorka vzala tiskopis vyplnila dala mi ho bez poplatku, to slyším poprvé že někde chtějí poplatek, a kolik chtěl po tobě zaplatit.