Zpožděná ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 16.04.18 07:30
Zpozdena ovu

Ahoj holky mam takový dotaz vzdy mam pravidelnou ovu 14-15 DC a fakt ji většinou cítím nekdy je tak slaba bolest, ze uz to nevnimam ale vzdycky trva tri dny jenze tentokrát vubec nic. Az o tyden později cíli teď v pátek sem mi ozvala fakt bolestiva a v sobotu to bylo ještě horší a nedele nic. Coz nedava logiku. Vím že mam stres pred svatbou která je 21.4 coz je tyden před svatbou a v den me nadcházející ms ale premyslim zda neprozivam uhnizdovani(coz by bylo super) nebo zda se mi zpozdila ovu (coz je asi pravdepodobnejsi) cetla jsem ze uhnizdovani trva 40 hodin a muze byt i takhle projevena i když je to malo četné. Ale odpovidalo by to proc bolest obcas i kdyz silne pouze dva dny a ne tři. Vim ze nejste holky věštkyně spíš by me zajimalo nejvic to zda se některé z vas pri opravdu rokove pravidelné ms stalo tydeni zpoždění ovu. Cystu nemám teď jsem byla hned po ms na vyšetření. ;-) dekuji holky za odpověď

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10708 příspěvků 16.04.18 07:48

Jo stali, casto prave ve stresovem obdobi.

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 16.04.18 09:55
@beruska9 píše:
Jo stali, casto prave ve stresovem obdobi.

Dekuji. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >