Špinění před menstruaci po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 12:09
Spineni pred menstruaci po potratu

Zakladam novou diskuzi, jelikoz jsem nikde nenasla odpoved na muj problem…
Na pocatku 6. mesice tehotenstvi jsem necekane potratila :(. Do te doby se tehotenstvi vyvijelo v poradku i chlapecek dle testu byl zdravy a byla to pry souhra spatnych nahod nebot lekari neprisli na to, ze jsem mela zapal plic a prisuzovali moje vycerpani a horecky viroze.
No a ted k me otazce…
Potom co se stalo, jsem normalne mela sestinedeli a po sestinedeli nam doktor rekl ze se muzeme zacit snazit o mimi… Prvni menstruace probehla v poradku, ale u druhe jsem zacala 7 dni pred ocekavanou ms spinit (hnede) az to preslo v 5 denni menstruaci no a ted u dalsi ocekavane menstruace, ktera ma dorazit zitra jsem zacala spinit (hnede) 4 dny pred ms.
Vim, ze nemate vesteckou kouli a nereknete mi, zda jsem tehotna nebo ne, ale cetla jsem ze spineni pred menstruaci muze byt priznak tehotenstvi a nebo ze jen proste stara krev odchazi drive a nebo zda je to priznak neceho spatneho a radeji to resit s gynekologem?

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4650 příspěvků 15.04.18 12:18

Většinou je to příznak rozházených hormonů. Měli byste si dát pauzu a nejdřív dát tělu čas se srovnat, pak se teprve začít snažit. Jsi teď daleko víc ohrožená případným potratem. Asi to nechceš slyšet, ale půl roku by to chtělo. Vezmi si, co má tvoje tělo za sebou.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 17.04.18 11:00

Já jsem potratila na začátku 5 měsíce, na konci ledna. Dr po šestinedělí taky řekl že můžeme, ale mám za sebou dvě ms dá též jsem před ms špinila několik dní. V nemocnici řekli 3 měsíce a můžeme. Tak uvidíme, na konci dubna čekám třetí ms. Je ale fakt, že špinění před ms není u mě nic nového, měla jsem to tak dříve a jediné cykly kdy špinění nebylo byly ty ze kterých mám dvě děti. Každopádně bych aspoň ty tři měsíce počkala. Tím dýl, čím později k potratu došlo. Dát se pořádně dohromady.

Janli
Závislačka 4650 příspěvků 17.04.18 12:42

@andelka83 tohle mě trápilo taky. Lékařka mi řekla, že mi chybí hormon progesteron a bez něj neotěhotním. Nasadila mi utrogestan a byl klid. Měla by jsi to řešit.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 17.04.18 12:47

@Janli pokud ted zas otěhotním, tak půjdu k Dr, ať kdyžtak něco nasadí, vím že dávají utrogestan i pro jistotu. Ale jinak obecně s početím a udržením problém nemám, všechny tři těhotenství byly na první pokus.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama