Máte zkušenost s utrogestanem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 13.04.18 19:28
máte zkušenost s utrogestanem?

Chtěla bych se zeptat. V pronatalu mi předepsali Utrogestan, v letáčku jsem četla, že jsou v riziku těhotenské příznaky, např. jako únava, věčné bolesti v podbříšku, citlivost prsou, bolest hlavy atd… tohle všechno mám. do toho jsem dnes po 8dnech objevila na levém prsu že se mi otevírá bradavka, to patří k tomu?? je mi i na zvracení to patří k tomu také? začali se mi dělat uhry a dokonce po těch práškách přibírám, ani nijak nejím. pořád stejně dokonce vecer nejím. abych už nepřibírala. hlavně z toho přibírání jsem zoufalá. přibírali jste také po tom?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.04.18 19:36

@Mašličkaa ja po nem blila, pribrala, byla jsem nesmírně ospalá a nepoužitelná..

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 13.04.18 19:37

Ahoj, já ho třeba aktuálně beru, už po několikáté a teprve tentokrát na mě padla hrozná únava. Nikdy předtím jsem to neměla. Pokud ho polykáš, jsou prý problémy se žaludkem normální. Lepší je zavádět.
Přibírání teda nepozoruju, ale co není, může být příště :)

Michalka80
Závislačka 3790 příspěvků 13.04.18 19:40

Me utrogestan predepsal dr.na zacatku tehotenstvi, ptz jsem mela dost velke bolesti v podbrisku, hlavne teda v noci, a uplne zazracne me to od tech bolesti pomohlo. A pribirala jsem take rychle, i kdyz jsem vecerela jen ledovy salat. Ale jestli to pribirani bylo kvuli utrogestanu, nebo bych pribirala i tak, to bohuzel nedokazu posoudit…

debra.morgan
Závislačka 2648 příspěvků 13.04.18 19:45

Nevolnost, motani hlavy a usinala jsem po něm, ale brutálně, lepší jak prášky na spaní, nevydržela jsem vzhuru dyl jak 8 hodin…a stejne nezabral…

jamik1416
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 19:49

Tak já jsem brala (tedy zaváděla) utrogestan na počátku obou těhotenství a žádné velké účinky to na mě nemělo…

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 13.04.18 19:50

To pžibírání mě děsně štve. stačí že jsem přibrala kvůli pcos 30kg byla jsem dost hubená ted jsem tak nu má mmenší nadváhu ale obezitu teda kvůli hormonám mít nechci a nebudu, to je radši vysadim. je hrozný co všechno musíme mi ženy přetrpět kvůli budoucímu miminku který chceme :-( nejradši bych se na to vyprdla už. nejhorší kapka to přibírání a ta náladovost. juuu já ho polykám.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 13.04.18 19:50

Já taky zaváděla a nic se nedělo

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 13.04.18 19:51
@debra.morgan píše:
Nevolnost, motani hlavy a usinala jsem po něm, ale brutálně, lepší jak prášky na spaní, nevydržela jsem vzhuru dyl jak 8 hodin…a stejne nezabral…

já taky včera jsem usnula v půl5 a stávala v půl9 jen ptž mi někdo volal. a hned jsem zase usnula.

Xsvel
Kecalka 375 příspěvků 13.04.18 20:03

Je lepší ho zavádět, to se pak neprojevuji vedlejší účinky nebo jen minimálně. Já ho zavadela jen večer a krásně se po něm spalo a každý den se mi zdály sny :D jinak jsem nepribrala, resp. přibrala jen vodu při užívání utrogestanu, po vysazeni vše odteklo. Je to v podstatě progesteron, takže zadržuje vodu v organismu.

kytkalenka
Kecalka 471 příspěvků 13.04.18 20:13

Já ho brala dlouhodobě na vyvolání menstruace, byla jsem jak babka v přechodu - návaly, přibírání na váze…vždycky se mi ulevilo když jsem ho vysadila, brala jsem ho vždycky část měsíce. Chodila jsem i na IUI, IVF, měla clostík na ovulaci…mám toho za sebou celkem dost. Jinak s Pronatalem mám taky zkušenost a nasadili mi všechno co se dalo bez jakýchkoliv vyšetření předem. Mnohem lepší přístup jsem zažila při přechodu do Gennetu, kde aspoň všechny léky a injekce měli podložené výsledky vyšetření.

nedline
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 13.04.18 21:43
@Mašličkaa píše:
To pžibírání mě děsně štve. stačí že jsem přibrala kvůli pcos 30kg byla jsem dost hubená ted jsem tak nu má mmenší nadváhu ale obezitu teda kvůli hormonám mít nechci a nebudu, to je radši vysadim. je hrozný co všechno musíme mi ženy přetrpět kvůli budoucímu miminku který chceme :-( nejradši bych se na to vyprdla už. nejhorší kapka to přibírání a ta náladovost. juuu já ho polykám.

To jsme na tom stejně, já po pcos taky hrozně přibrala… Utroš beru dlouhodobě kvůli nedostavující se menses. Když jsem ze začátku polykala, byla to hrůza, únava, přecitlivělost, nevolnost.. Pak jsem začla zavádět a už tyto příznaky nepozoruji. :)

Anyys
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.04.18 14:00

Brala jsem ho do 3měsíce a nahoře mám teď ve 4.měsíci kilo. Jinak únava příšerná, závratě, motání hlavy, šílená bolest podbřišku celý první trimestr. Zavadela jsem. Teď už je to lepší, ale těžko říct jestli je to vysazením nebo koncem prvního trimestru, kdy příznaky pomalu mizí.

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 16.04.18 12:51

Holky prave jsem utrogestan dobrala. A dnes se mi objevil husty kremovy bily vytok. To jako patri k tomu? Je to znamka ze ty prasky zabrali a po ms mit ovulku budu??

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 16.04.18 12:53

Nikdy v zivote jsem takovyhle vytok nemela. Mam to uuuuplne poprve. Nebo alespon myslim ze za dobi co jsem dospela jsem tohle nemela jeste. Ne kremovy. Bily tekuty ano ale ne kremovy. Nezapacha. Jenmam od toho apinave spodni pradl :-/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Finalistky Miss Czech Republic se svlékly do plavek. Která získá titul?

Zatímco Česká Miss svou vítězku zná a Lea Šteflíčková se již několik týdnů... číst dále >

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama