Ovitrell den před IUI

Anonymní
12.4.18 18:16

Ovitrell den před IUI

Dobrý den vespolek,

omlouvám se za anonym, ale moc prosím o radu…jsem úplně pitomá, zítra jdeme na iui, v pondělí byl folikul 15 mm a špatně jsem si zafixovala v hlavě, kdy mám píchnout Ovitrell. Ale až tak, že jsem si říkala, že je to divný večer předem, že to bylo vždy dřív o dva dny…No a teď na mě vypadnul papír z CAR, kde bylo samo že včera…teď můj dotaz - mám si to ještě píchnout? Je to k něčemu nebo naopak nepodělám tím něco, pokud už jsem třeba za přirozeným LH vrcholem? Jsem fakt těle, a to je to už naše několikáté iui :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.18 18:46

Mě dávali Ovitrelle den před IUI. Jeste před pichnutim dělali ovu test. Byl negativní tak mi dali ovitrelle. Měla jsem folikul 20mm. Zkus do CAR ještě zavolat. J.

• Citovat
  • Nahlásit
51038
12.4.18 19:30

Někde dávají den předem, někde dokonce v den IUI. U IUI se opravdu na hodiny nehraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.18 19:58

Díky za odpovědi. Raději jsem si to lupla, ačkoli si myslím, že mám podle bolestí ovu asi teď. Nicméně pokud ještě ne, tak snad asi neuškodí a dozraje. Já si dělala jen tak pro zajímavost ovu test včera večer a byly sice krásné čárky, ale i tak negativní a dnes před injekcí to samé. Jsem to fakt tele, celou dobu si říkám, že je to divný, že to bylo vždy dva dny před… A ještě jsem si říkala, že je to naprd, že jdu ve čtvrtek s kamarádem na skleničku a budu si to muset píchnout v hospodě na záchodě. Mno, to se taky vyřešilo, dala jsem si to před odchodem, nemá smysl hrát si na přesný čas den po :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.18 20:02
@Anonymní píše:
Díky za odpovědi. Raději jsem si to lupla, ačkoli si myslím, že mám podle bolestí ovu asi teď. Nicméně pokud ještě ne, tak snad asi neuškodí a dozraje. Já si dělala jen tak pro zajímavost ovu test včera večer a byly sice krásné čárky, ale i tak negativní a dnes před injekcí to samé. Jsem to fakt tele, celou dobu si říkám, že je to divný, že to bylo vždy dva dny před… A ještě jsem si říkala, že je to naprd, že jdu ve čtvrtek s kamarádem na skleničku a budu si to muset píchnout v hospodě na záchodě. Mno, to se taky vyřešilo, dala jsem si to před odchodem, nemá smysl hrát si na přesný čas den po :mrgreen:

Jestli máš na testu 2 čárky tak by měl být pozitivní a zkuste se snažit doma. J.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.18 20:09

No testovací byla sice krásná, ale rozhodně ne stejně výrazná nebo výraznější jak kontrolní, takže negativní… My se pro jistotu pomuchlovali včera v noci a dnes už to riskovat nebudem, aby se do zítra zregeneroval chlap. Jestli je teď ovu, tak zítra v jednu by to mělo být ještě ok a nebo tam případně stojí zástupy ze včerejška :) Říká se, že je stejně něj den před, tak to by i odpovídalo. Moc děkuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama