Ovitrell den před IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 18:16
Ovitrell den před IUI

Dobrý den vespolek,

omlouvám se za anonym, ale moc prosím o radu…jsem úplně pitomá, zítra jdeme na iui, v pondělí byl folikul 15 mm a špatně jsem si zafixovala v hlavě, kdy mám píchnout Ovitrell. Ale až tak, že jsem si říkala, že je to divný večer předem, že to bylo vždy dřív o dva dny…No a teď na mě vypadnul papír z CAR, kde bylo samo že včera…teď můj dotaz - mám si to ještě píchnout? Je to k něčemu nebo naopak nepodělám tím něco, pokud už jsem třeba za přirozeným LH vrcholem? Jsem fakt těle, a to je to už naše několikáté iui :roll:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 18:46

Mě dávali Ovitrelle den před IUI. Jeste před pichnutim dělali ovu test. Byl negativní tak mi dali ovitrelle. Měla jsem folikul 20mm. Zkus do CAR ještě zavolat. J.

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 12.04.18 19:30

Někde dávají den předem, někde dokonce v den IUI. U IUI se opravdu na hodiny nehraje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 19:58

Díky za odpovědi. Raději jsem si to lupla, ačkoli si myslím, že mám podle bolestí ovu asi teď. Nicméně pokud ještě ne, tak snad asi neuškodí a dozraje. Já si dělala jen tak pro zajímavost ovu test včera večer a byly sice krásné čárky, ale i tak negativní a dnes před injekcí to samé. Jsem to fakt tele, celou dobu si říkám, že je to divný, že to bylo vždy dva dny před… A ještě jsem si říkala, že je to naprd, že jdu ve čtvrtek s kamarádem na skleničku a budu si to muset píchnout v hospodě na záchodě. Mno, to se taky vyřešilo, dala jsem si to před odchodem, nemá smysl hrát si na přesný čas den po :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 20:02
@Anonymní píše:
Díky za odpovědi. Raději jsem si to lupla, ačkoli si myslím, že mám podle bolestí ovu asi teď. Nicméně pokud ještě ne, tak snad asi neuškodí a dozraje. Já si dělala jen tak pro zajímavost ovu test včera večer a byly sice krásné čárky, ale i tak negativní a dnes před injekcí to samé. Jsem to fakt tele, celou dobu si říkám, že je to divný, že to bylo vždy dva dny před… A ještě jsem si říkala, že je to naprd, že jdu ve čtvrtek s kamarádem na skleničku a budu si to muset píchnout v hospodě na záchodě. Mno, to se taky vyřešilo, dala jsem si to před odchodem, nemá smysl hrát si na přesný čas den po :mrgreen:

Jestli máš na testu 2 čárky tak by měl být pozitivní a zkuste se snažit doma. J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 20:09

No testovací byla sice krásná, ale rozhodně ne stejně výrazná nebo výraznější jak kontrolní, takže negativní… My se pro jistotu pomuchlovali včera v noci a dnes už to riskovat nebudem, aby se do zítra zregeneroval chlap. Jestli je teď ovu, tak zítra v jednu by to mělo být ještě ok a nebo tam případně stojí zástupy ze včerejška :) Říká se, že je stejně něj den před, tak to by i odpovídalo. Moc děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >