Vysoký prolaktin léky medocriptine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattka90
Nováček 3 příspěvky 11.04.18 08:23
vysoký prolaktin leky medocriptine

Ahoj holky. Chci se zeptat vás, které jste měli problém vyského prolaktinu. Jestli jste užívali lék i v těhotenství? ja se dočetla že se má ještě užívat prvni tři měsíce v těhotenství aby nedošlo k potratu. Tak se chci zeptat na vaše zkušenosti :-)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:30

Já to brala když sem měla strašně vysoký a nemohla sem otěhotnět… Bylo mi po něm špatně ale během dvou měsíců jsem byla v tom :potlesk:.. když vám ho doktorka předepsala asi ví proč to dělá. ;)

kattka90
Nováček 3 příspěvky 11.04.18 08:44
@Anonymní píše:
Já to brala když sem měla strašně vysoký a nemohla sem otěhotnět… Bylo mi po něm špatně ale během dvou měsíců jsem byla v tom :potlesk:.. když vám ho doktorka předepsala asi ví proč to dělá. ;)

A brala jste ho i na začátku těhotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 16:24

@kattka90 ano a pak sem přestala protože sem právě otěhotněla… Brala sem ho kvůli tomu… Prolaktin pokud je vysoký si tělo myslí že jste těhotná proto nemůžete otěhotnět

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama