Reklama

Vysoký prolaktin léky medocriptine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattka90
Nováček 6 příspěvků 11.04.18 08:23
vysoký prolaktin leky medocriptine

Ahoj holky. Chci se zeptat vás, které jste měli problém vyského prolaktinu. Jestli jste užívali lék i v těhotenství? ja se dočetla že se má ještě užívat prvni tři měsíce v těhotenství aby nedošlo k potratu. Tak se chci zeptat na vaše zkušenosti :-)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 08:30

Já to brala když sem měla strašně vysoký a nemohla sem otěhotnět… Bylo mi po něm špatně ale během dvou měsíců jsem byla v tom :potlesk:.. když vám ho doktorka předepsala asi ví proč to dělá. ;)

kattka90
Nováček 6 příspěvků 11.04.18 08:44
@Anonymní píše:
Já to brala když sem měla strašně vysoký a nemohla sem otěhotnět… Bylo mi po něm špatně ale během dvou měsíců jsem byla v tom :potlesk:.. když vám ho doktorka předepsala asi ví proč to dělá. ;)

A brala jste ho i na začátku těhotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 16:24

@kattka90 ano a pak sem přestala protože sem právě otěhotněla… Brala sem ho kvůli tomu… Prolaktin pokud je vysoký si tělo myslí že jste těhotná proto nemůžete otěhotnět

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >