Reklama

Prosím někdo zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 08.04.18 22:54
Prosím někdo zkušenosti?

Ahoj holky prosím nemáte někdo zkušenost? :zed:
Je to třetí měsíc co mám opožděnou MS předtím jsem to nemela antikoncepci neberu víc jak půl roku..
Prvně to bylo jen o 4 dny, minulý měsíc 23+9 dní po injekci.. Zítra to je 3 den test jsem dělala zatím negativní asi brzo eště nevím z přítelem se o miminko snažíme.. Bolesti jako pri MS už asi týden a střídá se to z bolesti na levé straně podbřišku už 2den :zed: nemáte někdo zkušenost? Děkuji

Reklama

Reakce:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 08.04.18 22:58

Kup si gynex…ten ti menstruaci srovna a hlavne se na nej dobre tehotni :potlesk:

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 08.04.18 23:01

@NatalieSofie
Zkusím dekuju

Janli
Kelišová 5621 příspěvků 9 inzerátů 08.04.18 23:20

Já jsem měla tenhle problém taky. Moje lékařka mi vysvětlila, že pravděpodobně dojde k oplodnění vajíčka, ale vzniklé embryo zanikne dřív než se stihne uhnízdit. Nicméně tělo už o něm ví a zpozdí menzes. Můžou ti dozrávat méně kvalitní vajíčka, tělo je ještě zblblé po antikoncepci. Zkus gynex nebo jinou bylinkovou kúru a dej si chvilku - dva měsíce - od snažení pauzu. Tělo se srovná a půjde to :kytka:.

Anonym131012
Stálice 67 příspěvků 09.04.18 07:20

@Janli
Děkuji… Počkám ještě jestli se něco neukáže nebo MS neobjeví a zkusím to.. : :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >