Krevní testy na mou žádost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagiii
Kecalka 370 příspěvků 06.04.18 08:47
Krevní testy na mou žádost?

Ahoj holky, s přítelem se snažíme rok o miminko a stále se nám nedaří. Teď 10. 4. jsem objednána na kontrolu ke gynekoložce a budeme řešit jak dál, popřípadě jsme rozhodnutí podstoupit testům, zda je u nás vše v pořádku a jsme oba zdraví. Na začátku měsíce 1. 4. (přímo na Apríla :D ) jsem měla ovulaci. V noci z Apríla na 2. 4. jsme spolu měli styk a pak přes den dvakrát.

A moje otázka zní, zda když půjdu ke gynekoložce a řekla bych ji, kdy jsem měla ovulaci apod., zda by mi mohla udělat na mou žádost krevní testy?

Jsem už úplně bezradná. Všechny kamarádky, nebo známé jsou těhotné, nebo už porodily a nám se stále vůbec nedaří. Myslím si, ze chyba bude u přítele. Chodí často do horké vany. V zimě chodil i 3× denně. Takže si myslím, že díky tomu muže mít zpomalené spermie. :(

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 06.04.18 08:53

@Dagiii a jake testy mas na mysli? :think: Horka vana je spatne, ale i styk 3× za den. Mene je nekdy vice.

Dagiii
Kecalka 370 příspěvků 06.04.18 09:00

@eviku-miluna Mám namysli krevní testy, které mi zjisti jestli jsem těhotná nebo ne. :nevim:

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 06.04.18 09:06

@Dagiii Pochopila jsem dobře, že myslíš test na HCG?
Já osobně jsem byla u gynekologa ve středu a bylo mi řečeno, že jestli jsem těhotná, tak stačí, když si počkám ještě 3 týdny a pak si udělám test. Asi panu doktorovi přišlo zbytečné dělat krevní testy.
Ale klidně můžeš jít na odběr krve jako samoplátce. Sice se platí asi 250kč, ale za tu jistotu to stojí ;)

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 06.04.18 09:29

@Dagiii Krevní test zachytí těhotenství jen o pár dní dříve, než obyčejný z moči.
Prostě počkej, jestli ti vynechá menstruace a udělej si test doma, proč to hrotit krevním testem.

Partnera vyšli na spermiogram.

A sexovat po ovulaci už je celkem pozdě, ideálně tak den, dva předem.

ugluk
Hvězda diskuse 43503 příspěvků 06.04.18 09:36

Chtít 9 dní po ovulaci po doktorce nabrat krev na hCG? To tam ještě ani nic být vidět nemusí a hlavně k čemu to. Pokud pak vynechá MS, počůrej normální test nebo si zajdi na krev jako samoplátce, popř. zajdi k dr. pak, ale takhle brzo a ještě před očekávanou MS by to mělo význam, leda pokud bys brala nějaké léky nebo ze zdravotních důvodů to potřebovala vědět naprosto ihned, a ani tehdy by to nebylo nijak jisté (i při pozitivní krvi hromada těhotenství MS nepřečká).
Pokud se snažíte rok, klidně dr. popros o testy vás obou, a absolvujte je, pokud z tohohole cyklu neotěhotníš.

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 2 inzeráty 06.04.18 09:37

Přesně jak píše @Pipet styk po ovulaci je pozdě, musíte jej mít před tím. Třeba týden před ovulací klidně ob den, spermie přežijí a zároveň se budou mít čas regenerovat.

tomklaza
Stálice 79 příspěvků 06.04.18 09:40

Někde jsem četl že koule visí v průvanu, protože mají raději menší teplotu. A jak už někdo psal, více může být na škodu. Chlap by měl připravit co nejlepší spermie. Nechlastat, nekouřít a nebrat jiné látky které ovlivnůjí „plodnost“ hlavně tráva, pak kluci neví kterým směrem k vajíčku.

stinga
Závislačka 4387 příspěvků 3 inzeráty 06.04.18 10:00

@Dagiii horká vana je velmi velmi špatně, jestli chcete dítě, tak by to měl úplně vypustit, a 4 dny po styku krevní testy jsou velmi brzy, nic se ještě neukáže

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 06.04.18 10:15

A jak víš, že jsi měla ovulaci? Tím bych začala. Dělat krevní testy jestli jsi těhotná je zbytečné, to až po termínu ms.

Dagiii
Kecalka 370 příspěvků 06.04.18 11:31

@pikola pravidelně si to hlidam a měřim si teplotu.

Dagiii
Kecalka 370 příspěvků 06.04.18 11:34

Chystáme se oba dva na testy. Takže se uvidi. ;) Mám chronickou nemoc a chodím často na vyšetření a různé rentgeny a vždy se mě ptají, zda jsem těhotná nebo ne.

kacakaca
Závislačka 2611 příspěvků 06.04.18 12:21

Na rtg rikej, ze bys tehotna mohla byt a je to. Trikrat jsem potratila do 9tt, az doktor manzelovi po spermiogramu vysvetlil, ze horke vany fakt ne. Ode mne mu to neprislo dost erudovane. A taky volne spodni pradlo je vhodne, sexy boxerky nepomahaji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >