Opakované cysty- problémy do budoucna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza JM
Povídálka 32 příspěvků 05.04.18 18:50
Opakované cysty- problémy do budoucna?

Ahojte, mám takový dotaz… Spíš bych teda potřebovala radu od někoho, kdo zažil něco podobného… v listopadu mi byla zjištěna cystna na vaječníku, byla tak veliká že jsem musela na operaci, když už jsme byla na předoperačním vyšetření cysta byla fuč. Jenže v únoru se udělala znovu, teď jsem byla na kontrole u gynekologa, cysta tam pořad je, ale prý už mizí ( beru na to prášky) Zeptala jsem se gynekologa, jestli bude problém v budoucnu otěhotnět. (protože mi sdělil, ze na tomhle vaječníku se mi asi cysty tvořit budou pořad…)jeho odpověď byla, že by to podle něj problém neměl být, a pokud by to trvalo „snažení o miminko“ dlouho poslal by mě na laparoskopii, aby mi odstranili nějaké výrustky, které na něm mám. :nevim:
Já mám ale nabídku práce na 2,5 roku, pokud ji vezmu nesmím otěhotnět, a musím tam zůstat, jenže nevím, váhám a bojím se abych potom neměla zbytečně problémy otěhotnět. Neměla jste některé něco podobného? A mohla potom otěhotnět?

PS: moc se omlouvám za takovou slohovku :D :D

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 05.04.18 19:07

Ahoj, já mám za sebou několik cyst. Některé zmizely sami, některé se musely vyndat. Přišla jsem do jiného stavu po 5 měsících od poslední HA :). Od porodu se žádná neobjevila :)

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 05.04.18 19:31

Ahoj já dvakrát cysta, první prasklá vyndali mi i celý levý vaječník, druhá cysta na pravo zbyla mi půlka vaječníku, po půl roce snažení jsem otěhotněla :roll:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 05.04.18 19:33

Ale asi je to individuální ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >