Opakované cysty- problémy do budoucna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza JM
Povídálka 32 příspěvků 05.04.18 18:50
Opakované cysty- problémy do budoucna?

Ahojte, mám takový dotaz… Spíš bych teda potřebovala radu od někoho, kdo zažil něco podobného… v listopadu mi byla zjištěna cystna na vaječníku, byla tak veliká že jsem musela na operaci, když už jsme byla na předoperačním vyšetření cysta byla fuč. Jenže v únoru se udělala znovu, teď jsem byla na kontrole u gynekologa, cysta tam pořad je, ale prý už mizí ( beru na to prášky) Zeptala jsem se gynekologa, jestli bude problém v budoucnu otěhotnět. (protože mi sdělil, ze na tomhle vaječníku se mi asi cysty tvořit budou pořad…)jeho odpověď byla, že by to podle něj problém neměl být, a pokud by to trvalo „snažení o miminko“ dlouho poslal by mě na laparoskopii, aby mi odstranili nějaké výrustky, které na něm mám. :nevim:
Já mám ale nabídku práce na 2,5 roku, pokud ji vezmu nesmím otěhotnět, a musím tam zůstat, jenže nevím, váhám a bojím se abych potom neměla zbytečně problémy otěhotnět. Neměla jste některé něco podobného? A mohla potom otěhotnět?

PS: moc se omlouvám za takovou slohovku :D :D

Reklama

Reakce:

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 05.04.18 19:07

Ahoj, já mám za sebou několik cyst. Některé zmizely sami, některé se musely vyndat. Přišla jsem do jiného stavu po 5 měsících od poslední HA :). Od porodu se žádná neobjevila :)

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 05.04.18 19:31

Ahoj já dvakrát cysta, první prasklá vyndali mi i celý levý vaječník, druhá cysta na pravo zbyla mi půlka vaječníku, po půl roce snažení jsem otěhotněla :roll:

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 05.04.18 19:33

Ale asi je to individuální ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama