Opakované cysty - problémy s otěhotnením ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 21:30
Opkovane cysty - problémy s otěhotnením ?

Ahojte, mám takový dotaz… Spíš bych teda potřebovala radu od někoho, kdo zažil něco podobného…
v listopadu mi byla zjištěna cystna na vaječníku, byla tak veliká ze jsem musela na operaci, když už jsme byla na předoperačním vyšetření cysta byla fuč. Jenže v únoru se udělala znovu, teď jsem byla na kontrole u gynekologa, cysta tam pořad je, ale prý už mizí ( beru na to prášky)
Zeptala jsem se gynekologa, jestli bude problém v budoucnu otěhotnět. (protože mi sdělil, ze na tomhle vaječníku se mi asi cysty tvořit budou pořad…)jeho odpověď byla, že by to podle něj problém neměl být, a pokud by to trvalo „snažení o miminko“ dlouho poslal by mě na laparoskopii, aby mi odstranili nějaké výrustky, které na něm mám. :nevim:
Já mám ale nabídku práce na 2,5 roku, pokud ji vezmu nesmím otěhotnět, a musím tam zůstat, jenže nevím, váhám a bojím se abych potom neměla zbytečně problémy otěhotnět. Neměla jste některé něco podobného? A mohla potom otěhotnět?

PS: moc se omlouvám za takovou slohovku :D :D

Reklama

Reakce:

Anonymní  04.04.18 22:53

Neni důvod se stresovat, cysty jako takové mohou a nemusí bránit otehotneni. spíše bych neresila práci. místo vzala a nechala tomu volný průběh bez stresu. práce bude vždycky, nejsem zastánce odkladat rodinu kvůli praci, pro me je to nesmysl. pracovat bude nase generace velmi dlouho, ještě se napracujem azaz než nás pustí do důchodu…

Anonymní  05.04.18 17:45
Jenže pokud tu práci vezmu nesmím ještě minimálně 2,5 roku otěhotnět, což není krátká doba :(
@Anonymní píše:
Neni důvod se stresovat, cysty jako takové mohou a nemusí bránit otehotneni. spíše bych neresila práci. místo vzala a nechala tomu volný průběh bez stresu. práce bude vždycky, nejsem zastánce odkladat rodinu kvůli praci, pro me je to nesmysl. pracovat bude nase generace velmi dlouho, ještě se napracujem azaz než nás pustí do důchodu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři největší trapasy Karly Šlechtové: Na tyhle „bomby“ nikdy nezapomenete!

Končící ministryně obrany Karla Šlechtová toho za svou politickou kariéru... číst dále >

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama