Opakované cysty - problémy s otěhotnením ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 21:30
Opkovane cysty - problémy s otěhotnením ?

Ahojte, mám takový dotaz… Spíš bych teda potřebovala radu od někoho, kdo zažil něco podobného…
v listopadu mi byla zjištěna cystna na vaječníku, byla tak veliká ze jsem musela na operaci, když už jsme byla na předoperačním vyšetření cysta byla fuč. Jenže v únoru se udělala znovu, teď jsem byla na kontrole u gynekologa, cysta tam pořad je, ale prý už mizí ( beru na to prášky)
Zeptala jsem se gynekologa, jestli bude problém v budoucnu otěhotnět. (protože mi sdělil, ze na tomhle vaječníku se mi asi cysty tvořit budou pořad…)jeho odpověď byla, že by to podle něj problém neměl být, a pokud by to trvalo „snažení o miminko“ dlouho poslal by mě na laparoskopii, aby mi odstranili nějaké výrustky, které na něm mám. :nevim:
Já mám ale nabídku práce na 2,5 roku, pokud ji vezmu nesmím otěhotnět, a musím tam zůstat, jenže nevím, váhám a bojím se abych potom neměla zbytečně problémy otěhotnět. Neměla jste některé něco podobného? A mohla potom otěhotnět?

PS: moc se omlouvám za takovou slohovku :D :D

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 22:53

Neni důvod se stresovat, cysty jako takové mohou a nemusí bránit otehotneni. spíše bych neresila práci. místo vzala a nechala tomu volný průběh bez stresu. práce bude vždycky, nejsem zastánce odkladat rodinu kvůli praci, pro me je to nesmysl. pracovat bude nase generace velmi dlouho, ještě se napracujem azaz než nás pustí do důchodu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 17:45
Jenže pokud tu práci vezmu nesmím ještě minimálně 2,5 roku otěhotnět, což není krátká doba :(
@Anonymní píše:
Neni důvod se stresovat, cysty jako takové mohou a nemusí bránit otehotneni. spíše bych neresila práci. místo vzala a nechala tomu volný průběh bez stresu. práce bude vždycky, nejsem zastánce odkladat rodinu kvůli praci, pro me je to nesmysl. pracovat bude nase generace velmi dlouho, ještě se napracujem azaz než nás pustí do důchodu…
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >