Možné těhotenství a proběhlá menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pastelkaaa
Povídálka 18 příspěvků 03.04.18 06:52
Mozne tehotenstvi a probehla menstruace?

Ahoj. S pritelem se kratce snazime o mimco. Kvuli nepravidelnemu cyklu jsem minuly mesic poprve uzivala Duphaston (17. - 25. den). 35. DC jsem zacala normalne menstruovat. Par dni pred tim me bolelo bricho, mela jsem hodne citliva prsa a tak jsem si delala TT a byl negativni. Ted jsem 14. den cyklu a od vcerejsiho rana mam zaludek na vode. Uz od vcerejsi snidane se mi nechce do zadneho jidla, nemam hlad, v restauraci vune utrpeni a u tchyne milovana zelnacka tak narocna na vuni, ze jsem musela odejit. Mam chut jen na pomeranc :)). Jinak mi nic neni. Co si o tom, prosim, myslite? Dekuju za nazory

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 03.04.18 06:59

Udělej test a uvidíš :)

Pastelkaaa
Povídálka 18 příspěvků 03.04.18 07:05

To je plan na odpoledne :). Musim ho jet koupit.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8488 příspěvků 03.04.18 07:53

Nemyslím, ze jsi těhotná - negativní test a byla ms.

NaiRamm
Nováček 1 příspěvek 03.04.18 19:29
Možné těhotenství

Dobrý večer,
mám dotaz. Včera jsme s přítelkyní souložily ve sprše. Dneska mi řekla, že prý ráno měla nahnědlé špinění a teď krvácí. Po souloži jsem neejakuloval do ní, ale na zadek. Bojí se, že by to mohlo značit těhotenství. Nevíte, jestli by to doopravdy mohlo být těhotenství nebo něco jiného?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama