Reklama

Pálení/píchání dvorců a bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 19:50
Pálení/píchání dvorců a bradavek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás měla pálení bradavek a dvorců… a měla to jako příznak těhotenství? Hledala jsem tady, ale většinou je to téma pro těhotné nebo kojící. (občas to pociťuji spíš jako slabé píchání).Za anonym díky. Hezký večer :mavam:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 02.04.18 20:02

A těhotenský test?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:06

@lachtanice86 chtěla bych s ní počkat alespoň do čtrvtka. Mám docela rozházený cyklus a ani přesně nevím, kdy byla tento měsíc ovulace.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 02.04.18 20:12

No tak jak ti tady můžeme odpovědět když ani ty nevíš jaké máš cykly?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:18

V průměru 31 dní! Dnes jsem 31DC a začaly mě bolet, tak se ptám. Test ještě dělat nechci. Přijde mi to brzy a do čtvrtka stejně nebudu mít možnost. Jestli ti to přijde zvláštní, nebo blbé, tak prosím neodpovídej. Díky. ;)

adri26
Kecalka 425 příspěvků 02.04.18 20:23

Pálení jsem neměla, bradavky mě hrozně bolely.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 02.04.18 20:24

Veřejná diskuze, tak můžu odpovídat jak chci. Jestliže máš dnes nejspíš termín ms, tak už by to to test s největší pravděpodobností ukázal. Takže z logiky, může to být příznak těhotenství a nemusí. Nikdo ti tady odpovědět nemůže.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >