Pálení/píchání dvorců a bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 19:50
Pálení/píchání dvorců a bradavek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás měla pálení bradavek a dvorců… a měla to jako příznak těhotenství? Hledala jsem tady, ale většinou je to téma pro těhotné nebo kojící. (občas to pociťuji spíš jako slabé píchání).Za anonym díky. Hezký večer :mavam:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 02.04.18 20:02

A těhotenský test?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:06

@lachtanice86 chtěla bych s ní počkat alespoň do čtrvtka. Mám docela rozházený cyklus a ani přesně nevím, kdy byla tento měsíc ovulace.

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 02.04.18 20:12

No tak jak ti tady můžeme odpovědět když ani ty nevíš jaké máš cykly?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 20:18

V průměru 31 dní! Dnes jsem 31DC a začaly mě bolet, tak se ptám. Test ještě dělat nechci. Přijde mi to brzy a do čtvrtka stejně nebudu mít možnost. Jestli ti to přijde zvláštní, nebo blbé, tak prosím neodpovídej. Díky. ;)

adri26
Kecalka 392 příspěvků 02.04.18 20:23

Pálení jsem neměla, bradavky mě hrozně bolely.

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 02.04.18 20:24

Veřejná diskuze, tak můžu odpovídat jak chci. Jestliže máš dnes nejspíš termín ms, tak už by to to test s největší pravděpodobností ukázal. Takže z logiky, může to být příznak těhotenství a nemusí. Nikdo ti tady odpovědět nemůže.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama