Pálení/píchání dvorců a bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 19:50
Pálení/píchání dvorců a bradavek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás měla pálení bradavek a dvorců… a měla to jako příznak těhotenství? Hledala jsem tady, ale většinou je to téma pro těhotné nebo kojící. (občas to pociťuji spíš jako slabé píchání).Za anonym díky. Hezký večer :mavam:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4766 příspěvků 02.04.18 20:02

A těhotenský test?

Anonymní  02.04.18 20:06

@lachtanice86 chtěla bych s ní počkat alespoň do čtrvtka. Mám docela rozházený cyklus a ani přesně nevím, kdy byla tento měsíc ovulace.

lachtanice86
Závislačka 4766 příspěvků 02.04.18 20:12

No tak jak ti tady můžeme odpovědět když ani ty nevíš jaké máš cykly?

Anonymní  02.04.18 20:18

V průměru 31 dní! Dnes jsem 31DC a začaly mě bolet, tak se ptám. Test ještě dělat nechci. Přijde mi to brzy a do čtvrtka stejně nebudu mít možnost. Jestli ti to přijde zvláštní, nebo blbé, tak prosím neodpovídej. Díky. ;)

adri26
Kecalka 272 příspěvků 02.04.18 20:23

Pálení jsem neměla, bradavky mě hrozně bolely.

lachtanice86
Závislačka 4766 příspěvků 02.04.18 20:24

Veřejná diskuze, tak můžu odpovídat jak chci. Jestliže máš dnes nejspíš termín ms, tak už by to to test s největší pravděpodobností ukázal. Takže z logiky, může to být příznak těhotenství a nemusí. Nikdo ti tady odpovědět nemůže.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Jak skrývají úmysly hvězdy na Instagramu? Používají ezořeči, citáty a lžimoudra

Instagram celebrit občas připomíná knížečku nejslavnějších citátů z nějakých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama