Clostylbegyt a leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 31.03.18 11:36
Clostylbegyt a leidenská mutace

Ahoj, chci se zeptat jestli jste některá užívala clostylbegyt při leidenske mutaci(hetero­zygot)..v září mi lékař řekl že jestli do jara neotehotnim mám přijít a předepíše mi něco na podporu tak se tam příští týden chystám..vím že se mám zeptat lékaře ale zajímá mě jestli jste při těch hormonech i něco píchaly na ředeni krve, že bych se zrovna objednala na hematologii..

Reklama

Reakce:

theofil
Nováček 10 příspěvků 31.03.18 12:03

Ahoj, mám jí taky. Hned po zjištění mi dali doporučení na hematologii, s tím že se snažíme o mimi. Vzali mi krev a řekli, že až otěhotním, tak se mám ihned objednat. Od začátku těhotenství už jsem tam byla 3×. Jsem ve 14. týdnu a chodím tam každých 5-6 týdnů(cca 3 dny předem vezmou krev), zkontrolují markery na srážlivost a zatím v pořádku, takže nepíchám zatím nic, ale hlídají mě. Určitě po porodu, jestli před uvidíme podle výsledků. Já jsem ráda, že je to takhle a necpou do mě nic preventivně, ale až když je to skutečně třeba. Mám za sebou minimální stimulaci (soft protokol). Stimulovala jsem Tamoxifenem, Menopurem a Cetrotidem, ale moc jsem to nestudovala, důvěřovala jsem lékaři, takže nevím, co z toho jsou hormony.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 31.03.18 12:33

@theofil děkuji, já už dítě jedno mám, takže vím co to obnáší v těhotenství ;)j spíš mě zajímalo jak je to při braní hormonů na podporu otehotneni…ale děkuji ;)

nedline
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 02.04.18 13:28

@Oplatečka Ahoj, jsem trombofilik a při stimulaci clostilbegytem jsem neředila, až při stimulaci k IVF. :mavam:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 02.04.18 14:34
@Beruska.tucna­cek55 píše:
@Oplatečka Ahoj, jsem trombofilik a při stimulaci clostilbegytem jsem neředila, až při stimulaci k IVF. :mavam:

Děkuji moc :kytka: já ředim jen do letadla a na cestu delší jak 8h ale s hormony jsem nevěděla…trombozu jsem neprodelala tak snad nebudu muset :)

nedline
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 02.04.18 14:40
@Oplatečka píše:
Děkuji moc :kytka: já ředim jen do letadla a na cestu delší jak 8h ale s hormony jsem nevěděla…trombozu jsem neprodelala tak snad nebudu muset :)

Také to tak mám, ředění v letadle, při dlouhém cestování, nebo i se zlomenou nohou no a samozřejmě v těhotenství.. Já trombózu také neprodělala, jenže kvůli výskytu v rodině jsem byla poslaná na testy na laidna. Ten se nepotvrdil, ale zjistili, že mám velký deficit antitrombinu, proto je u mě vysoké riziko trombózi. Doktorka mi řekla, že se ředí až při stimulaci k ivf, protože je zde mnohem vyšší přísun hormonů. Tak se neboj, myslím, že při clostíku ředit nebudeš :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama