Poradíte s ovulačíimi testy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AdélkaMe
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 20:53
Poradíte s ovulacnimi testy ?

Zdravicko prosím poraďte mi. Jsem trochu zmatená z těchto testu. Po první tlusté jsme zkoušeli hned večer, nechtěla jsem nic prosvihnout, dnes odpoledne jsem ještě jednou testla pro jistotu a videla jak čárka slábne ( těšila jsem se ze alespoň jednou je u mě něco v normě) no a pak jaem testla teď večer a zjistila jaem ze je opět tlustá?? Co to znamená prosím? Ovuluji znovu? :lol:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19338 příspěvků 29.03.18 21:15

Může být dvakrát po sobě, důkazy toho chrní i s manželem na gauči :mrgreen:

AdélkaMe
Nováček 3 příspěvky 29.03.18 22:26

@radkka Jakoze dvojčata :lol: :potlesk:?

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19338 příspěvků 30.03.18 11:25
@AdélkaMe píše:
@radkka Jakoze dvojčata :lol: :potlesk:?

Jo, jo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama