Žádný orgasmus ? :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 20:38
Žádný orgasmus ? :(

Dobrý večer dámy, chtěla bych se zeptat jestli je normální že jsem ještě neměla orgasmus? (20 let)Vždycky poslouchám u kolegyň jak si to večer strašně uživají, jak je partner hned udělá atd a já tam jenom tak sedím a jenom poslouchám. Vždycky počkám až bude hotový on a konec, většinou orgasmus předstírám aby nebyl potom nějaký nesvůj:(Zkoušeli jsme i různé polohy ale prostě nic, už nevím co vyzkoušet a nebo jak si orgasmus vyvolat, na netu jsem četla že si mám sama najít ten správný bod jenže když si to dělám sama tak mě to nebaví, prý je možné i to že si při sexu na můj orgasmus musím déle počkat jenže mě nebaví tak dlouho čekat:(nemáte nějaké užitečné rady co by mohly pomoct?:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 20:40

Zkuste vibrátor nebo sprchu (proud vody). Pokud nedosáhnete orgasmu sama, těžko se to povede příteli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 20:41

Orgasmus mam pouze s vibratorem, manzel se s nim skamaradil a po jeho vyvrcholeni pokracujem s nasim modrym kamaradem, kteremu pracovne rikame Avatar :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:10

Pokus se nejprve sama.

Mě to tedy nejlépe jde když ja jsem na něm. Pomalu, jakmile zrychlí, trvá to déle.
Jinak si také občas vypomuzeme vibratorem a to jde hned. Chce to čas.
Třeba mě to pokaždé také neslo, až teď po porodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:10

A sama se uspokojis?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:18

Kup si vibrátor s masáží klitorisu, začni sama, najdi si co ti sedí a jak sama sebe naladit. Poté zapojit do hry partnera. Ukázat mu kam zacílit jazykem. Vaginální je pro většinu žen obecně těžko dosažitelný. Nám pomohl WeVibe a povedlo se mi to až teď posledním partnerem. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:19
@Anonymní píše:
Dobrý večer dámy, chtěla bych se zeptat jestli je normální že jsem ještě neměla orgasmus? (20 let)Vždycky poslouchám u kolegyň jak si to večer strašně uživají, jak je partner hned udělá atd a já tam jenom tak sedím a jenom poslouchám. Vždycky počkám až bude hotový on a konec, většinou orgasmus předstírám aby nebyl potom nějaký nesvůj:(Zkoušeli jsme i různé polohy ale prostě nic, už nevím co vyzkoušet a nebo jak si orgasmus vyvolat, na netu jsem četla že si mám sama najít ten správný bod jenže když si to dělám sama tak mě to nebaví, prý je možné i to že si při sexu na můj orgasmus musím déle počkat jenže mě nebaví tak dlouho čekat:(nemáte nějaké užitečné rady co by mohly pomoct?:(

Milá anonymní, ani nevíš, jak ti rozumím. Měla jsem to samé. No, nedávno jsem si koupila hračku. Jmenuje se Satisfayer. No a od té doby s tímto pomocníkem vždy a všude. Koukni na něj i na recenze. Je to super věc!!! :hug:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 21:24

Anonym 21:19. Kde to mam sehnat?. Internet mi to nedokaze najit. nemas odkaz na konkretni obchod kde bych to koupila?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 28.03.18 21:25

:D :D :D :D :D samé anonymní tady :D :D :D

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 28.03.18 21:26
@Citronkalekninka píše:
Anonym 21:19. Kde to mam sehnat?. Internet mi to nedokaze najit. nemas odkaz na konkretni obchod kde bych to koupila?

jsi viditelná :D měla by ses zanonymnit :D

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 21:34

@Andrea.Tom a proc? Nepotrebuju se anonymnit ;-) na sexu neni nic divneho :-) taky jsem nemela nikdy orgasmus. zadnej. a nestydim se za to. nekdo ho holt nikdy nema :-) ale pokud by tomu slo trochu pomoct… :jazyk:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 28.03.18 21:46

@Citronkalekninka píše se to Satisfyer ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:26
@Mollify83 píše:
@Citronkalekninka píše se to Satisfyer ;)

Ano, ano. Omlouvám se za chybu. Satisfayer 2 mám konkrétně já.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:27

Mě to pořád píše i ten telefon špatně 8o satisfyer…

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 07:11

Ok diky :-) mrknu :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >