Bolesti v podbřišku 9DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DarevilKa
Kecalka 483 příspěvků 28.03.18 18:34
Bolesti v podbřišku 9DC

Ahojky, ráda bych radu.Jsem 9DC, druhý cyklus od vysazení ha a druhý den už mám pnutí a bolesti v podbřišku, prsa mám hodně nalitá a bolí a pálí. Posledni ms přišla jak hodinky přesně a byla neobvykle slabá a krátká (3dny).Je možné, že by to bylo těhotenství? Kdy mám ovu nevím, netestuji a měřit jsem začala až tento týden. TT jsem předevčírem měla neg. :nevim:

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 28.03.18 18:40

Velmi nepravděpodobně

DarevilKa
Kecalka 483 příspěvků 28.03.18 18:47

@jessikka Taky si myslím, jen mi to přijde divné. No zjevně budu muset opět počkat až do ms. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >