Proč nemám orgasmus?:(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 20:38
Proč nemám orgasmus?:(

Dobrý večer dámy, chtěla bych se zeptat jestli je normální že jsem ještě neměla orgasmus? (20 let)Vždycky poslouchám u kolegyň jak si to večer strašně uživají, jak je partner hned udělá atd a já tam jenom tak sedím a jenom poslouchám. Vždycky počkám až bude hotový on a konec, většinou orgasmus předstírám aby nebyl potom nějaký nesvůj:(Zkoušeli jsme i různé polohy ale prostě nic, už nevím co vyzkoušet a nebo jak si orgasmus vyvolat, na netu jsem četla že si mám sama najít ten správný bod jenže když si to dělám sama tak mě to nebaví, prý je možné i to že si při sexu na můj orgasmus musím déle počkat jenže mě nebaví tak dlouho čekat:(nemáte nějaké užitečné rady co by mohly pomoct?:(

Reklama

Reakce:

Anonymní  28.03.18 21:08

Já to měla stejně, zkoušeli jsme tak dlouho, až jsem přišla na to, že se udělám JEN když jsem nahoře. A z části je to jen tím, že se o něj,,třu,, :D ale taky to bylo poprvé v 19ti :D já se na to teda musím hodně soustředit a tak jakoby zadržet dech :lol: Ale funguje. Přijde to dřív nebo později

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:08

Dle masturbace byste měla vědět, co je pro vás nejpříjemnější a tak navést partnera. Nebo zapojit ruce a do hry lásky zapojit i stimulaci klitorisu, většina žen nedokáže mít orgasmus bez oné stimulace navíc

Anonymní  28.03.18 21:13

Ja třeba vaginální orgasmus nikdy nemela a nejak mi to nechybi. Ale udělám se pri 90% sexu, partner me dela pusou a pak se třeba udělám pri sexu rukou. A jsem spokojená. A jen tak při sexu bych se neudělala. Pokud jsi neměla ani sama nikdy orgasmus, tak zkus sprchu :lol: podle me je důležité poznat prvně svoje vlastní tělo a zkusit co funguje :)

tyniste
Kecalka 309 příspěvků 28.03.18 21:52

Aby nebyl nesvůj? Už v tom je ten problém, upřednostňuješ jeho potěšení před svým. Takhle s ním orgasmu nikdy nedosáhneš, je to celé v hlavě. Fyzická stimulace je hned za tím.

Anonymní  29.03.18 09:43

Děkuju všem za rady, určitě vyzkouším :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama