Menstruace 2x za dva měsíce brzy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruuu89
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 20:45
Menstruace 2x za dva měsíce dřív

Ahoj holky,
mám takovou menší otázku :). Co znamená když jsem měla měsíčky dva měsíce po sobě o cca o 8 dni dříve? :) Znamená to něco špatného a nebo se to stává? :-) Je mi 28 a ještě jsem to tak neměla :?,a taky se cca rok a pul snažíme o mimčo. Děkují za odpověd :)

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3147 příspěvků 02.04.18 21:10

@baruuu89 u mě velice časté, dr rikala, ze jsem v pořádku. Nerozumím tomu

baruuu89
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 21:22

@Dojcanis aha, to by asi nemělo, teda podle mě ne :)

Dojcanis
Závislačka 3147 příspěvků 03.04.18 08:20

@baruuu89 no nemělo, asi to mam nějaký rozhazeny. Někdy to mam na den přesně, jindy to mam o 10dni driv..jindy to mam dvakrat do mesice, s tím, že je to poprvé slabý hodne a podruhy v tom měsíci trpim jak kůň, i na bolesti :roll:

baruuu89
Nováček 3 příspěvky 03.04.18 13:29

@Dojcanis no když nad tím přemýšlím, tak mě vlastně teď břicho ty dva měsíce vubec nebolelo, ani nic co by nasvědčovalo že bych to měla dostat :) divný :D..

admin
Extra třída :D 10588 příspěvků 04.04.18 16:47

Dobrý den,
na téma více menstruací doporučuji už proběhlé diskuze - najdete je dole v této diskuzi Další podobná ténmata podle názvu. Případně doporučuji zajít k lékaři nebo se poptat v místní on-line gynekologické poradně.

Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama