Reklama

Gynex - kdy mohu začít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mantada
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 11:58
Gynex - kdy mohu začít?

Zdravím :)
S partnerem se snažíme o miminko 28.10 jsem vysadila HA, menstruace přišla v lednu, tak jsem do předpokládané poloviny cyklu pila kontryhel, protože na něj byla samá chvála. Jenomže do poloviny března ms nikde, tak jsem si nechala píchnout injekci a objednala gynex. Ms přišla v neděli a gynex budu mít buď v pátek, nebo příští týden. Mohu ho na podporu těhotenství užívat hned jak dojde, nebo raději počkat až na další 1. den cyklu? Bojím se, aby se mi to zase nerozházelo, jak po tom kontryhelu. Dekuji:)

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 04.04.18 12:08

@Mantada ahojky :) kontryhel mi taky asi nesedl, ale nadělal jinou paseku. Ohledně gynexu jsou protichůdné informace. Někdo ti určitě napíše, že od 1DC na 3 týdny a týden pauza; někdo napíše, že od 1DC, ale jen do ovu a pak zas od ms; a někdo jako já třeba, že je jedno, v které fázi cyklu se začne, bere se 3 týdny, pak se týden vynechá a tak stále dokola. Pročetla jsem poradnu přímo na stránkách výrobce a letáček k tomu přiložený. Nikde se o tom, že by se bral nějak v souvislosti na fázi cyklu se nepíše. Takže asi tak :) hoď si klidně dotaz do poradny na strankách Energy.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 04.04.18 12:13

@Mantada ted jsem ho kupovala a rikala mi primo pani od 5-21 dne pak vysadit a pak zase…

P4ja
Kelišová 5435 příspěvků 04.04.18 12:16

No prej se může kdykoli, když po 3 týdnech uděláš týden pauzu. Já ho brala od 1.dne MS 3 týdny a pak měla pauzu zase do 1.dne Ms.

Jinak rozházet cyklus ti kapky smozřejmě můžou. Ale u tebe bych to spíš viděla na stav po antikoncepci. Na úpravu cyklu mně pomohlo cvičení hormoální jogy.

Bobek.biba
Nováček 6 příspěvků 04.04.18 12:19

Ahoj, gynex opravdu můžeš začít užívat hned jak ti dorazí. Na stránkách výrobce Energy je takových dotazů několik a odpověď od odborníků vždy - začít užívat jakýkoliv den cyklu. Důležité je jen dodržet dávkování a to tři týdny brát a jeden týden vysadit. Je to z toho důvodu, že obsahuje látky na které si tělo zvykne a tím se účinky sníží a nebo úplně zastaví. Právě tou týdenní pauzou si tělo zase odvykne. Oplodněnému vajíčku Gynex neuškodí. Jen až najdeš //, přestaň užívat.

Bobek.biba
Nováček 6 příspěvků 04.04.18 12:28

http://www.energy.cz/cz/menu_x270x/#…
Na stránce 4, poslední dotaz z 19.3.2018.

Mantada
Nováček 7 příspěvků 04.04.18 12:36

Moc Vám všem děkuji za odpovědi :) snad dojde brzy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama