Reklama

Utrogestan a opoždění ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 106 příspěvků 06.04.18 08:16
Utrogestan a opoždění ms

Ahoj holky, snažilky :mavam: snad mi pomůžete. Chtěla bych se zeptat, jestli je mezi vámi někdo, kdo má nebo měl stejný problém. Je to tak, že beru Utrogestan na dorovnání progesteronu v těle. Cykly mívám většinou tak 31 dní. Teď už mám ale 6 dní spoždění ms. S tím Utrogestanem se mi to ještě nestalo. Vím, že mi tady napíšete, ať si udělám test..chystám se na něj. Ale zajímalo by mě, jestli jste to některá měla taky a čím to nakonec bylo?
Jinak mimčo bychom chtěli, ale zrovna tento měsíc jsem ovulaci ani necítila, jindy ji poznám. A navíc styk byl přerušovaný (chceme řádné snažení nechat na červen), takže by to byla asi hodně velká náhoda, i když ne nemožná. :) ale je pravda, že každý měsíc poznám, že ms přijde..tentokrát to tak není. Mám jen citlivé bradavky, což normálně nemívám. :nevim: Děkuju všem za odpověď. Snad je to trošku srozumitelné. Hezký pátek, snad bude hezky :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5395 příspěvků 06.04.18 08:30

@rumela9 Tak jako obvykle, můžeš být nemocná, může to být stres, rozhozené hormony to i nikdo přesně neřekne.
Je to přece normální, že se čas od času MS opozdí. Jen každá očekává, že všechno bude jako hodinky.

rumela9
Kecalka 106 příspěvků 06.04.18 08:34

@P4ja děkuju za reakci. Všechno, co píšeš má samozřejmě smysl. Spíš mě zajímalo, jestli to tak měl někdo s tím Utrogestanem. On má totiž cykly rovnat a ne rozhazovat :mrgreen:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5395 příspěvků 06.04.18 08:37

@rumela9 Tak může to být i s Utrogestanem nebo HA. Netřeba to moc pozorovat. A pokud chceš pravidelné cykly, nespoléhej na tablety a začni cvičit hormonální jógu. Ta funguje. Jen se holt člověk musí namáhat a ne jen jíst prášky.

rumela9
Kecalka 106 příspěvků 06.04.18 08:38

@P4ja Jak ty víš, že jím jen prášky? Myslím, že tohle bylo zbytečné…ale díky.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5395 příspěvků 06.04.18 08:40

@rumela9 Že prášky nejsou všespásné, když píšeš, že mají cyklus rovnat. A že i s nima se může stát, že MS nepřijde, tak jak má. To už bysme chtěli moc.

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 06.04.18 09:54

Ahoj mě utrogestan nepustí menzes. Tak až po vysazení za více jak týden to teprve dostanu.
Joga taky není všemocná moje švagrová je lektorka a sama mi to říkala zkoušely jsme to na mě ale rozhodně ji doporučuji zkusit 3×4 v týdnu. :)

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.04.18 10:27

Ahojky, já beru utroš už cca tři roky (sem tam nějaká změna, agolutin nebo duphaston), protože jinak mám menstruaci tak dvakrát do roka. Tak před pěti měsíci se mi stalo to samé, týden po utroši žádná ms, jelikož se snažíme, tak už jsem to viděla nadějně :) Bohužel ms nedorazila. Šla jsem k doktorce pro agolutin a přišlo to až po něm.. :nevim:

rumela9
Kecalka 106 příspěvků 07.04.18 11:07

@Hladikovka @nedline holky, díky za reakce :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama