Hnědý ovulační hlen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CarmenHa
Kecalka 271 příspěvků 12.04.18 18:38
Hnědý ovulační hlen?

Ahoj holky, otázka na ovulaci. Jsem 9DC a včera jsem měla dlouhý průhledný hlen, dnes dlouhý nahnědlý hlen. Co to jako je? Sex byl při MS, pak ne.
Zajímá mě, proč je ten hlen hnědý, nemáte některá zkušenosti?
Děkuju :oops:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 12.04.18 18:42

@CarmenHa Je hnědý od starší krve. Někdy to ovu umí, že praskne folikul a proběhne pár kapek krve, pak se hlen zabarví. Vůbec nic se neděje

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >