Pohlavní styk 4 dny před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 12:08
Pohlavní styk 4 dny před ovu

Zdravím, omlouvám se za anonym. Ale bohužel jsem sem již vkládala nějaké diskuze a nevím kdo, ale někdo si to odsud hezky ofotil a zveřejnil. Takže tak.
Mám dotaz, jestli je možné otěhotnění. Úplně nechráněný styk jsem měla s přítelem 10.4 “se vším všudy”. Včera a dnes (13-14.4) jsme měli styk, ale “neudělal se do mě”. Ovu nejspíš probíhá dnes. Je možné, že bych mohla otěhotnět? Že by třeba i ty spermijky přežily z toho 10? Děkuji za odpovědi:-)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8506 příspěvků 14.04.18 12:10

Není to příliš pravděpodobné. Pojistěte ještě dnes

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 14.04.18 12:12

Šance je mala, ale je.

Anonymní  14.04.18 12:12

@Tichošlápek
Bohužel přítel bude až do pátku mimo domov☹️

lachtanice86
Závislačka 4997 příspěvků 14.04.18 12:18

A ty chceš aby to vyšlo nebo ne? Jestli ano, nechápu potom, že při vašich posledních stycích to nedotáhl do konce? Ale jinak šance je. Spíš menší.

Anonymní  14.04.18 12:23

@lachtanice86
Ano chci, ale já se snažím poctivě narozdíl od partnera ????, jak to napsat.. partner to rád “udělá” i jinam

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 14.04.18 12:24
@lachtanice86 píše:
A ty chceš aby to vyšlo nebo ne? Jestli ano, nechápu potom, že při vašich posledních stycích to nedotáhl do konce? Ale jinak šance je. Spíš menší.

Ona chce, partner zase tolik ne :mrgreen:.

Myslím, že šance je mizivá, ale úplně nemožné to asi není…

Anonymní  14.04.18 12:35

@radkka
Partner chce také :D, jen říká že až to přijde tak to přijde. Já se snažím “o 106” :D

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 14.04.18 12:35

Jo možné to je, já mám dcerku, která byla zplozena dokonce 5 dní před ovulaci.. Vím to na sto procent, protože sex byl jen jednou ten měsíc a ovulaci mi potvrdila tenkrát doktorka i ovulační testy.

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 14.04.18 12:42

Těžko říct, jestli to možné je nebo ne…to uvidíš za pár týdnů… :lol:
Ale možná, kdybys to tak neresila a jen si uzivala, bylo by to jistější…;-) jsem těhotna potřetí (z toho tedy jednou mimodelozni) a doted netuším, kdy mám nějaký plodný dny, ovulaci atd…proste jsem si jen uzivala a ze sexu otěhotněla (pro jistotu dodám, ze těhotenství byla všechna chtena a vitana).. :mrgreen:

Mallorka
Závislačka 2933 příspěvků 14.04.18 12:51

Šance je velká. Já mám takhke holčičku :mrgreen:

Janli
Závislačka 4277 příspěvků 14.04.18 12:58

Já tu teď tu “malou šanci” kojím. Sex 5-6 dní před ovulací.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Feťačka Katka vypadá hůř a hůř! Zde jsou její nové snímky z centra Prahy

Může to být ještě horší? Na Facebooku se objevily nové snímky, na kterých je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama