Umělé oplodnění pro lesbický pár - jaké jsou možnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaBar
Povídálka 13 příspěvků 15.04.18 07:34
Uměle oplodnění pro lesbický par

Dobrý den, nejsem si jista jestli to patri zrovna sem, ale zkusím to :nevim: S partnerkou jsme se rozhodly pro početí miminka přes uměle oplodnění a moje otázka tedy zní : Je možné toto u nás udělat přímo na klinice, nebo vážně budeme muset hledat dárce jinde :nevim: Děkuji za vaše rady a názory :)

Najdete v encyklopedii: Umělé oplodnění

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 8222 příspěvků 15.04.18 07:38

Dvě ženy klinika neoplodní. Budeš muset hrát divadýlko s nějakým mužem.

TerezaBar
Povídálka 13 příspěvků 15.04.18 07:40

@Russet A na klinice se nebudou nějak pidit jak dlouho s tím mužem jsem nebo tak něco? Stačí tam proste s nim přijít a dělat ze jsme par?

Russet
Echt Kelišová 8222 příspěvků 15.04.18 07:42
@TerezaBar píše:
@Russet A na klinice se nebudou nějak pidit jak dlouho s tím mužem jsem nebo tak něco? Stačí tam proste s nim přijít a dělat ze jsme par?

Já se o to moc nezajímám, ale nedávno tady byla diskuze, ze klinice je jedno, jestli spolu chodí nebo tam je jen nastrčený. Nezkoumají to. Ale figurovat tam prostě musí jeden chlap a jedna žena.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.04.18 07:43

Musíš hrát divadlo nebo to vyřešit mimo kliniku

TerezaBar
Povídálka 13 příspěvků 15.04.18 07:44

A na klinice se nebudou pidit po tom ze když tedy údajně partnera mám, tak proč to nezkusime přirozenou cestou? :nevim:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.04.18 07:48
@TerezaBar píše:
A na klinice se nebudou pidit po tom ze když tedy údajně partnera mám, tak proč to nezkusime přirozenou cestou? :nevim:

si myslíš že jim jde o to ať přirozeně otěhotníš? tam je to byznys, doporučí umělé oplodnění i té co podle vyšetření je zdravá, jim jde jen o peníze vůbec né o tebe

Russet
Echt Kelišová 8222 příspěvků 15.04.18 07:48
@TerezaBar píše:
A na klinice se nebudou pidit po tom ze když tedy údajně partnera mám, tak proč to nezkusime přirozenou cestou? :nevim:

Prej tvrděj, ze jim to nejde. Tady bude těch diskuzí víc, něco tady bylo relativně nedávno. Zkus pohledat. Oni jako asi nepídí, jen jim stačí, ze přišel. Prachy jim to přinese, tak co, přivrou oči 8)

TerezaBar
Povídálka 13 příspěvků 15.04.18 07:49

@Doe_Jane Tak samozřejmě je mi jasné ze jim jde především o peníze :D Jen se trochu bojím aby se nějak moc nevyptavali :nevim:

Russet
Echt Kelišová 8222 příspěvků 15.04.18 07:51
@TerezaBar píše:
@Doe_Jane Tak samozřejmě je mi jasné ze jim jde především o peníze :D Jen se trochu bojím aby se nějak moc nevyptavali :nevim:

Podle mě lepší toto nez hledat na netu anonymního dárce a aplikovat stříkačkou cizí sperma :poblion:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.04.18 07:52
@TerezaBar píše:
@Doe_Jane Tak samozřejmě je mi jasné ze jim jde především o peníze :D Jen se trochu bojím aby se nějak moc nevyptavali :nevim:

nebudou

Anonymní  15.04.18 08:09

Neptaji se, staci jim podpis, muz ani nemusi pokazde tam chodit, stsci vysetreni zakladni a pak podepsat pri odberu. Moje kolegyne ma takhle miminko z Pronatalu pomoci IVF.

Enmamma
Závislačka 2542 příspěvků 15.04.18 08:40

Problém je ale, že se údajný otec musí přiznat podpisem k dítěti a vyvázat se z toho jen tak nelze.

Fjodorka
Extra třída :D 11078 příspěvků 15.04.18 08:55

Mnohem lepší je stříkačka doma. Zadarmo a nikdo nebude zkoumat nic, nikde žádný záznam o otci, nic.

misuled
Kecalka 272 příspěvků 15.04.18 09:11

@Enmamma to, ze se prizna k diteti neznamena, ze musi byt v RL. Podpisem se jen jisti klinika.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama