Myslíte, že došlo k ovulaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 13:59
Myslíte, že došlo k ovulaci?

Ahoj, mám dotaz. Dnes jsem 17DC. Řekla bych, že pozitivní test byl 14DC. Ten den jsem dělala test v poledne a k večeru( pátý a šestý test od vrchu). Břicho mě nějak nebolelo.Hlen byl 15 a 16 DC. Myslíte, že tedy ovulace byla?? A je normální, že druhá čárka ještě nezmizela, ale pořád jde vidět? 14 a 15 dc jsem testovala 2× denně, 16dc jednou a dnes 17dc taky jednou. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4251 příspěvků 15.04.18 14:02

Já moc ovu testy neřešila. Ale, co vím, tak pozitivní test je když je čárka minimálně tak silná jako ta kontrolní. A ta testovací snad ani nikdy nezmizí, protože ten hormon, na který test reaguje má člověk v těle pořád, jen se měn jeho výše.

Takže u tebe by měl být pozitivní, ten jakoby zažloutlej.

Karleon
Kelišová 5056 příspěvků 15.04.18 14:04

No nejspíš byla. Po pozitivním testu k ní dojde zhruba za 1-2 dny a tomu by odpovídal i hlen :palec:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 14:16

No my jsme jako jistili 12,14,15 i 16 den :lol: :lol:

radkka
Neúnavná pisatelka 19956 příspěvků 15.04.18 14:23

Na obě otázky odpovídám ano :mrgreen: ovulace podle všeho byla a že čárka nezmizí úplně je normální. Ať to vyjde :kytka:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 14:28

@radkka děkuji :kytka:

radkka
Neúnavná pisatelka 19956 příspěvků 15.04.18 14:35
@Merenwen píše:
@radkka děkuji :kytka:

Můžu se zeptat, co to je za test? Ještě jsem tenhle neviděla :kytka:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 14:42

@radkka je to prenetal

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama