Reklama

Myslíte, že došlo k ovulaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merenwen
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 15.04.18 13:59
Myslíte, že došlo k ovulaci?

Ahoj, mám dotaz. Dnes jsem 17DC. Řekla bych, že pozitivní test byl 14DC. Ten den jsem dělala test v poledne a k večeru( pátý a šestý test od vrchu). Břicho mě nějak nebolelo.Hlen byl 15 a 16 DC. Myslíte, že tedy ovulace byla?? A je normální, že druhá čárka ještě nezmizela, ale pořád jde vidět? 14 a 15 dc jsem testovala 2× denně, 16dc jednou a dnes 17dc taky jednou. Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 15.04.18 14:02

Já moc ovu testy neřešila. Ale, co vím, tak pozitivní test je když je čárka minimálně tak silná jako ta kontrolní. A ta testovací snad ani nikdy nezmizí, protože ten hormon, na který test reaguje má člověk v těle pořád, jen se měn jeho výše.

Takže u tebe by měl být pozitivní, ten jakoby zažloutlej.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 15.04.18 14:04

No nejspíš byla. Po pozitivním testu k ní dojde zhruba za 1-2 dny a tomu by odpovídal i hlen :palec:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 15.04.18 14:16

No my jsme jako jistili 12,14,15 i 16 den :lol: :lol:

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 15.04.18 14:23

Na obě otázky odpovídám ano :mrgreen: ovulace podle všeho byla a že čárka nezmizí úplně je normální. Ať to vyjde :kytka:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 15.04.18 14:28

@radkka děkuji :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 15.04.18 14:35
@Merenwen píše:
@radkka děkuji :kytka:

Můžu se zeptat, co to je za test? Ještě jsem tenhle neviděla :kytka:

Merenwen
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 15.04.18 14:42

@radkka je to prenetal

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >