Myslíte, že došlo k ovulaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Merenwen
Závislačka 2668 příspěvků 15.04.18 13:59
Myslíte, že došlo k ovulaci?

Ahoj, mám dotaz. Dnes jsem 17DC. Řekla bych, že pozitivní test byl 14DC. Ten den jsem dělala test v poledne a k večeru( pátý a šestý test od vrchu). Břicho mě nějak nebolelo.Hlen byl 15 a 16 DC. Myslíte, že tedy ovulace byla?? A je normální, že druhá čárka ještě nezmizela, ale pořád jde vidět? 14 a 15 dc jsem testovala 2× denně, 16dc jednou a dnes 17dc taky jednou. Děkuji za odpovědi :)

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 15.04.18 14:02

Já moc ovu testy neřešila. Ale, co vím, tak pozitivní test je když je čárka minimálně tak silná jako ta kontrolní. A ta testovací snad ani nikdy nezmizí, protože ten hormon, na který test reaguje má člověk v těle pořád, jen se měn jeho výše.

Takže u tebe by měl být pozitivní, ten jakoby zažloutlej.

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 15.04.18 14:04

No nejspíš byla. Po pozitivním testu k ní dojde zhruba za 1-2 dny a tomu by odpovídal i hlen :palec:

Merenwen
Závislačka 2668 příspěvků 15.04.18 14:16

No my jsme jako jistili 12,14,15 i 16 den :lol: :lol:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.04.18 14:23

Na obě otázky odpovídám ano :mrgreen: ovulace podle všeho byla a že čárka nezmizí úplně je normální. Ať to vyjde :kytka:

Merenwen
Závislačka 2668 příspěvků 15.04.18 14:28

@radkka děkuji :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.04.18 14:35
@Merenwen píše:
@radkka děkuji :kytka:

Můžu se zeptat, co to je za test? Ještě jsem tenhle neviděla :kytka:

Merenwen
Závislačka 2668 příspěvků 15.04.18 14:42

@radkka je to prenetal

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >