Zpoždění a negativní test

tatarnaka
24.2.10 20:13

zpoždění a negat.test

ahojyk chtěla bych se zeptat…stalo se vám,že vám meškala ms třeba mě pět dní…test skoro negativní…hodně slabě pozitivní…bt se držela..a bylo to těhu??že vám prostě test ukázal// třeba po týdnu dvou??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9206
24.2.10 20:32

Ano je to možné… Udělej si test za dva dny z ranní moči a uvidíš, jestli ti sílí anebo si dojdi na krev. Taky to může být jen slabě pozitivní a potom přijít MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.10 21:26

Já jsem si dělala taky těhotenský test, v den očekávaný menstruace. Test byla HODNĚ slabounce pozitivní. Nicméně byla jsem těhotná… Udělej si test za pár dní a je pravda, že ranní moč je nejidealnější k testování…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
24.2.10 21:45

jj určitě si ho udělám…po ovu sem měla takový výtok..pár dní a to normálně nemívám..je to prostě jiný…ale,možná to sou jen nervy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
24.2.10 22:10

Já taky nejdříve měla minimální druhou čárku a je to úplně běžné, ale měla by ta druhá čárka být pomalu silnější a silnější, u mě to bylo ale asi týden po tom prvním testu. Ale spíš se přikláním k tomu, že těhotná jsi, tak pokud ano, tak gratuluji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
25.2.10 06:10

ano ona sílí ta druhá čárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.14 10:31

Ahoj, s přítelem se snažíme od začatku prosince o miminko. Menstruaci mivám pravidelnou za 25 dnu, ale teďka už mám týden zpoždění a dneska rano jsem začala trošku špinit ale menstruace stále nikde. Dělala jsem si před 4dny těhotenský test ale byl negativní. Mohla bych být těhotná? A kdy mám zajít tak na gynekologii?

• Nahlásit
  • Citovat
3168
2.3.14 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme od začatku prosince o miminko. Menstruaci mivám pravidelnou za 25 dnu, ale teďka už mám týden zpoždění a dneska rano jsem začala trošku špinit ale menstruace stále nikde. Dělala jsem si před 4dny těhotenský test ale byl negativní. Mohla bych být těhotná? A kdy mám zajít tak na gynekologii?

Jestli už jsi začala špinit, tak se asi menstruace dostaví :nevim: Jestli ne, tak zkus další test. S gynekologií bych ještě počkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.14 10:52

Děkuji moc za radu. Miminko bychom si s přítelem moc přáli ale ta nejistota jestli to dostanu nebo ne je hrozná. Tak asi počkám ještě týden a pak zajdu k doktorce. Ale test ještě zkusím než pujdu k doktorce. Tak uvidíme jestli se povedlo nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
632
2.3.14 11:48

Já testům věřím, vždy když jsem měla zpožděnou MS a test negativní, tak se MS vždy dostavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
26.10.17 23:11

Ozivuji diskuzi, mate nekdo zkusenost s tim, ze jste byly tehotne, ale test zustal negativni? Mam pres dva tydny zpozdeni a par „priznaku“ (slaba nevolnost po ranu, casto musim na malou, ted se pridala bolest prsou), ale delala jsem si minuly tyden test (konkretne gs mamavit) a vysel negativni. Pri prvnim tehotenstvi jsem mela test jiny ale ukazal dve carky v tehle fazi uz spolehlive, tak by me zajimaly vase zkusenosti. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.17 23:16

Ahoj. Já teda zatím netestovala ( nesnažíme se. Praktikujeme přerušovanou soulož) a mám dnes 35. Den a nic. Říkám si počkám do 40.teho @Kriss Tina kolikaty den jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
26.10.17 23:23

@DakotaAdams ja ty dny pocitat moc neumim, posledni ms byla 9.9.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.10.17 23:32

Kup si buď LadyMax od Dr. Maxe nebo digi ClearBlue, ty jsou nejspolehlivější a nejcitlivější. POkud by se menstruace nedotavila, došla bych si na krev nebo k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
26.10.17 23:39

@Kriss Tina dva tydny zpozdeni ale test sis delala minulý tyden? Tzn. tyden zpozdeni, to mi teda test jeste dve carky neukazal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama