Dlouhý cyklus - zkušenosti s otěhotněním

9541
20.2.10 14:01

Cyklus

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, které mají cyklus (spíše nepravidelný) 40 dní, popř.i delší, za jak dlouho se jim podařilo otěhotnět? Byla potřeba nějaká pomoc lékařů, nebo se zadařilo samo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102
20.2.10 14:20

Já mám cyklus taky nepravidelný tak těch 40dní někdy i víc.A neboj otěhotnět se dá v pohodě. :-) Mám 3děti a všechny se povedly hned napoprvé. :dance: Teda kromě první dcery,ta byla neplánovaná. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.10 15:14

Já mám cyklus taky nepravidelný,přes 40 dní a otěhotněla jsem hned druhý měsíc po vysazení antikoncepce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
20.2.10 15:56

Aha, a já měla cyklus nepravidelný a dlouhý a otěhotněla jsem až po dvou letech, brala jsem Clomhexal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
20.2.10 16:16

Já myslím, že je celkem jedno, jak dlouhý máš cyklus, pokud u Tebe a partnera funguje vše, jak má. Můžeš mít sebepravidelnější cyklus a pokud je problém třeba v druhé polovině, tak jak říkali mě, není to nemožné přirozeně otěhotnět, ale šance je hooodně malinká, sice stačí jedna správná spermie… Takže to neřeš, zkus to a uvidíš a neblázni, když se to na první pokus hned nepovede.

Příspěvek upraven 20.02.10 v 16:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anette28
20.2.10 16:18

Ahoj, já jsem měla cyklus taky nepravidelný cca40-45dní, chtěli jsme mimi, tak jsem si na upravení cyklu koupila Femigard a hned ten měsíc jsem otěhotněla, takže doba snažení 1 měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
53628
20.2.10 17:02

Ahoj…já ve finále měla cyklus i 60 dní…taky jsem si koupila Femigard,cyklus mi upravil na 33-35…
ale u nás bylo problémů víc,Mates je po umělku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
20.2.10 21:50

cyklus se mi bezne pohyboval mezi 35-50 dny, pak jsem 4r brala HA, prvni cyklus po vysazeni 45dnu, druhy 35 dnu a dalsi se uz nekonal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
23.2.10 12:49

Kacul, právě že mám docela rozházené hormony, na endokrinologii mají podezření na PCOS, gyn. řiká, že jsem v pořádku, tak nevím - mám občas vyšší prolaktin a testosteron a sníženou fci štítný žlázy. Teď jsem 51DC MS nikde - před týdnem jsem dostala Agolutin a test negat :-? Jsem i po slepáku, kde prý bylo už i dost srůstů. Tak jsem ráda, že vás je docela dost, které s delším cyklem otěhotněly bez problémů. Věděly jste, kdy máte ovu, nebo jste to neřešeily? Popř. měla jste některá pocit, že ovu je třeba až později a pak od Dr. jste se dozvěděly, že žádná není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anette28
23.2.10 14:37

Já být tebou, tak si koupí nějaký ten Femigard nebo Gynex, aby se ti zkrátil cyklus.Dost holkám to pomohlo a mně taky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama