Agolutin nežádoucí účinky

9541
18.2.10 13:27

Agolutin nežádoucí účinky

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste měla některá vedleší nežádoucí účinky po Agolutinu? Před 2ma dny mi ho píchli,bolí a točí se mi hlava,žaludek mám jak na vodě, bolí mě břicho a mám zimnici, může to být od toho? Předtím mi nic nebylo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16491
18.2.10 13:35

no mi po ně nic nebylo, tak nevím. Jedině zkus na netu najít příbalový leták k agolutinu a zjistit jestli může mít takové nežádoucí účinky.
Taky to může být počátek chřipky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6215
18.2.10 15:14

Ahojky - mě ho píchli minulý týden a taky jsem žádné vedlejší účinky nepočiťovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
18.2.10 15:18

Já si taky myslím, že to nesouvisí, já jsem teda žádný nikdy neměla a kolikrát jsem po něm ani MS nedostala…

Nežádoucí účinky si můžeš přečíst třeba tady http://www.lekarna.cz/…-5x2ml-60mg/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
19.2.10 13:13

Ahoj, jediný nežádoucí účinek, který jsem měla, byla alergická reakce v místě vpichu…Obrovský flek, ztvrdnutí kůže, svědění a nemožnost se 3 dny pohodlně posadit…ale jak píšu, šlo o alergickou reakci na olejovou konzistenci agolutinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vendulkaaa
7.11.10 10:01

Mě se stalo něco podobného špatně od žaludku bolest hlavy, zima atd a ještě ke všemu se mi udělala po nohách a po břiše vyrážka která hrozně svědí jsou to dva dny co mi to píchli a ještě stále mě to bolí :( :-( :-( :-(

• Nahlásit
  • Citovat
498
13.2.12 18:24

Zdravím..nechce se mi zbytečně zakládat nové téma,tak se ptam zde…jsem po injekci agolutin..nedostavila se mi menstruace..u doktora jsem byla 6-ty den po vynechání,ten mi rekl ze podle utz.nejsem tehu a kdyz mi vysel negativní test tak by to mělo byt jisté..mám malou cystu na vajecniku takze to pry brani MS…po injekci mi je divne..unava.nechut na sex k jidlu podrážděnost…po 7 dnech opet test negativní..po kolika dnech by mi uz test ukazal tehotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
oja
6.10.12 13:44

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli píchnutí agolutinu může mít vliv na přejídání. Od 1. vpichnutí se nehorázně přejídám a už jsem přibrala 6 kilo. A to je teprv asi měsíc zpátky. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Claudia489
21.4.13 21:36

Ahojte ja som pred mesiacom dostala prvǔ dávku Agolutinu ale nemala som žiadne vedľajšie účinky. Len mi posledné dni začali dosť vypadávať vlasy a ja neviem čo robiť. Môže to byť spôsobené Agolutinom? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1278
19.2.14 20:01

Ahoj holky, jen přidávám moji reakci těla na agolutin. Po vpichu večer nástup zimnice, až třesavka, svědění po těle a místy pupínky, nespavost a bolest hlavy. Trvá to už třetí den. Zkouším relax. čaje a třezalku na uklidnění. Chřipku ani nachlazená nejsem! Den jako každý jiný. :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
30.6.17 08:30

Ahojky tak vcera jsem dostala taky agolutin na vyvolani ms a sestra mi rikala ze na ni jen tak nezapomenu no a asi mela pravdu. porad nic nic a vecer kdyz jsem sla lezet tak mi byla zima manzel ten tady odkrytej a ja 2 periny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama